Olay Yeri Meral Samsun’da Bulundu !

/ 1 Mayıs 2018 / / yorumsuz
Olay Yeri Meral Samsun’da Bulundu !

Olay Yeri programı Balçiçek İlter haftalardır Meral’i arıyor. Meral’in yeri Samsun’da bulundu. Meral ifadesini verdikten sonra serbest bırakıldı peki kendisi ne dedi? Meral Olay Yeri programına katılacakmı haberimizin detaylarında. Meral Halile ne yanıt verdi.

Meral’in Samsun’da bulunmasından sonra telefon bağlantısı ile olay yerine bağlanıldı. Halil eşinin bulunmasına sevinerek ayağa kalktı ve ekrana yaklaştı. Eşi ile evlenmek için 50 bin tl başlık parası verdiğini hatta aracı olan adama da 7,500 Tl verdiğini açıkladı.

Meral’in annesi telefon hattı ile canlı yayına bağlanarak Halil’in iftiraları hakkında konuştu. Meral Samsun’da karakola giderek ben reşit bireyim kendi isteğim ile uzaklaştım Halil’den kayıp değilim kendi iradem ile hayatıma devam ediyorum dedi.

Yayın Meral’in annesini arayarak durumu sordu. Kızının korktuğunu bu yüzden dolayı Meral’in aramadığını öne sürdü. Serkan Merali zorla tutuyor diye iddia etti. Halil ben kızını severek aldım mutlu ailemi yıktınız diye iddia etti. Ben hiçbirzaman ona kötü davranmadım diye canlı yayında bağırdı.

Olay Yeri Balçiçek İlter programında Meral neler konuşup ne mesajlar verecek. Bu iş burada bitmeyecek Meral’in kendisine ulaşılana kadar devam edilecek. Meral zorlamı evlendirildi kendi iradesi ilemi evlendi göreceğiz.