Ölümsüz Polisler Tv’de ilk kez Kanald ekranlarında

/ 17 Aralık 2018 / / yorumsuz
Ölümsüz Polisler Tv’de ilk kez Kanald ekranlarında

Jeff Bridges ve Ryan Reynolds bu doğaüstü aksiyon macera filminde iki polisi canlandırıyor. Ölümsüz Polisler Tv’de ilk kez Kanald ekranlarında yayınlanacak. Nick Walker (Ryan Reynolds) henüz hayatını kaybetmiş bir polistir. Bu gerçeküstü dünyada ‘Rest in Peace’ isimli bir polis teşkilatına katılan Nick, Roy Pulsipher (Jeff Bridges) isimli yıllar önce ölen bir ajana rastlar. İkili kendilerini öldüren kişileri bulup cezalandırabilmek ve dünyadaki kötülükleri yok etmek için işbirliği yaparlar.  Ölümsüz Polisler Tv’de ilk kez 18 Aralık Salı akşamı saat 20:00 da KanalD ekranlarında yayınlanacak.

Ölümsüz polisler filmi tvde ilk kez

Ölümsüz Polisler Tv’de ilk kez Kanald ekranlarında

Jeff Bridges ve Ryan Reynolds, 3 boyutlu doğaüstü aksiyon-macera filmi olan R.I.P.D. Ölümsüz Polisler’de dünyamızı, diğer tarafa geçmeyi reddeden ve giderek daha zararlı hale gelen yaratıklardan kurtarmak için “öteki dünya” işleriyle uğraşan R.I.P.D (Ölümsüz Polisler Bürosu) adına çalışan iki polisi canlandırıyor.

Emektar şerif Roy Pulsifer (Bridges), tüm kariyerini R.I.P.D. adıyla bilinen efsanevi Ölümsüz Polisler Bürosu’nda sıradan insan kılığına girip korkunç ruhların izini sürerek geçirmiştir. Görevi ise dünyada masumların arasında saklanan özel suçluları tutuklayıp adaletin önüne çıkarmaktır.

Espirili bir kişiliğe sahip olan Roy’un yanına eskiden yükselen bir yıldız olan dedektif Nick Walker (Reynolds) atanınca, yeni ortaklar istemeyerek de olsa birinci sınıf bir takım çalışmasına saygı duyarak hareket etmek zorunda kalırlar.

Ölümsüz Polisler Bürosu’nun bu en iyi iki polisi, bildiğimiz yaşamı sona erdirebilecek bir komployu ortaya çıkarınca mucizevi bir biçimde yeniden evrensel denge sağlanmış olur ya da öbür dünyaya geçilen tünel, kızgın ruhları dünyamıza doğru yollamaya başlar…

R.I.P.D. Ölümsüz Polisler’in yönetmenliğini Robert Schwentke (Red), yapımcılığını ise Neal H. Moritz (Hızlı ve Öfkeli serisi, Ben Efsaneyim), Mike Richardson (Hellboy, Hellboy II: Altın Ordu) ve Michael Fottrell (Hızlı ve Öfkeli serisi, Live Free or Die Hard) üstleniyor.

Oyuncular

Ryan Reynolds (NickCruz)
Jeff Bridges (Roy)
Marisa Miller
Josh Sussman
Chillie Mo
Larry Joe Campbell (Murphy)
Devin Ratray (Pulaski)
Stephanie Szostak (Julia)
Mike O’Malley (Elliot)
James Hong (GrandpaChen)
Robert Knepper (Nawlicki)
Mary-Louise Parker (Procter)
Kevin Bacon (BobbyHayes)Benzer Konular