Onurcan Özcan öldü mü ? Tekne ile açılan sanatçı boğuldu mu

/ 4 Haziran 2018 / / yorumsuz
Onurcan Özcan öldü mü ? Tekne ile açılan sanatçı boğuldu mu

Ünlü sanatçı henüz 21 yaşındaydı. Arkadaşları ile yazın gelmesini fırsat bildi. Bu fırsan Onurcan Özcan öldü mü sorusunu bizlere soracak kadar tehlike içerdiğini bilmiyordu. Tekne ile açılan sanatçı öldü boğuldu mu araştırma ekipleri cesedi buldu mu nasıl oldu haberimizin detaylarında.

Beş arkadaşın bilinçsizce açıldıkları denizde tekne su almaya başladı. yaklaşık olarak sahilden 300 metre kadar uzaktaydılar. Bu uzaklığın farkında değillerdi. Ancak ne olduğu bilinmeyen sebebten ötürü tekne su almaya başladı. Kişilerin vücutlarında alkol olup olmadıkları adlı tıp raporundan sonra belli olacak. Dört arkadaş yüzerek kıyıya ulaşmayı başardılar. Aralarından Recep Yıldırım baygın olarak sahilde bulundu. Ancak baygın olarak tahmin edilen Recep Gül haka yürümüştü. Aralarında tek kayıp ise sanatçı olan Onurcan Özcan oldu. Esrarengizliğini koruyan sanatçı için arama kurtarma çalışmaları başlatıldı.

Onurcan Özcan öldürüldü mü ? Kim neden öldürdü

Onurcan Özkan öldürüldü mü kim neden öldürdü

Dört arkadaş sahile ulaşmasına rağmen Onurcan Özcan sahile ulaşamadı. Yapılan araştırmalar sonucunda ünlü sanatçının cansız bedenine rastlandı. İlk yapılan çalışmada boğulma sonucu ölüm gerçekleştiği yönünde bulgular doğruluk sağlasa da dört arkadaş neden 300 metre açılmıştı ve tekne neden battı. Dört arkadaş sahile ulaşmasına rağmen üç yüz metre çok bir mesafe değil neden Onurcan Özcan sahile ulaşamamıştı? Asayiş başlattığı delil toplama esnasında savcılığa sunduğu evraklar neticesinde soruşturma başlatıldı. Savcılık şimdi Onurcan Özcan öldürüldü mü kim neden öldürdü kendisi mi öldü tam olarak ne oldu olayı aydınlatmaya çalışıyor. Onurcan Özcan dört arkadaş tarafından zorla boğularak öldürülmüş olup olaydan kurtulmak için tekneyi batırdıkları ihtimali değerlendirilecek. Ancak şuan için kurtulan üç kişinin ifadesi ve adlı tıp raporunun ölüm nedenini araştırması bekleniyor. Bu sırada üç kişi adlı kontrol şartı ile serbest bırakılması talep edilecek.Benzer Konular