Organik Aşk TV’de ilk kez Fox TV ekranlarında

/ 3 Ocak 2019 / / yorumsuz
Organik Aşk TV’de ilk kez Fox TV ekranlarında

Organik Aşk TV’de ilk kez FOX TV ekranlarına geliyor. Başrollerinde Gizem Karaca ve Mustafa Mert Koç’un paylaştığı filmin kadrosunda Tarık Papuçcuoğlu, Ruhsar Gültekin, Hacı Ali Konuk, Erdi Ünver gibi isimler yer alıyor.  Organik Aşk filmi 2018 yılında vizyonda girmiştir. Organik Aşk, Kamil Çetin’ın 2018 yılında yönettiği komedi ve aşk filmi olarak izleyiciler ile buluşmuştur.

Organik Aşk izle

Organik Aşk Filmi Konusu; Bülent, zengin bir ailenin inşaat şirketinden sorumlu beceriksiz oğludur. Ailenin bugün eriştiği zenginliğin tamamı baba Celal’in eseridir. Bülent, Celal’in hayattaki tek başarısızlığıdır. Üstelik bu başarısızlık oğlanın yüzüne vurulmasın diye her ay dünyanın parasını harcamaktadır. Celal için bu gidişata dur deme zamanı gelmiştir.

Babası Celal kendisi gibi sıfırdan hayata başlaması için Bülent’e bir ay müddet verir: Ya adam olacaktır, ya da mirastan men edilecektir! Bu çıktığı yolculukta başına gelen binbir türlü maceradan sonra, yolda karşılaştığı düğünden kaçan gelin Esma ile aşkı bulurken namus davası için peşlerinde olan abisi Davut ile de ayrıca uğraşırlar. Bülent ve Esma hem hayatlarını geçirecekleri organik köyü, hem de organik aşkı bulmuştur.

Organik Aşk, Bülent ve Esma’nın hikayesini anlatıyor. Beceriksiz bir adam olan Bülent zengin bir ailenin çocuğudur. Ailenin eriştiği zenginlik evin babası Celal sayesindedir. Başarılı bir iş adamı olan Celal’in hayattaki tek başarısızlığı oğlu Bülent’tir. Dünyanın parasının harcayarak oğlunun başarısızlığını örtbas eden Celal artık bu duruma bir son vermeye karar verir. Oğlunun kendi ayakları üzerinde durmasını isteyen Celal, kendisini düzeltmesi için oğluna bir ay müddet verir. Bülent, bir ay içerisinde sıfırdan bir hayata başlayıp işleri yoluna koymazsa mirastan men edilecektir. Bu bir ay içerisinde başına türlü belalar açan Bülent’in hayatı düğünden kaçan gelin Esma ile karşılaştıktan sonra iyice karışır. Esma ile aşkı bulan Bülent bir yandan peşlerine düşen Esma’nın abisi Davut ile uğraşırken bir yandan kendi ayaklarının üzerinde durmaya çalışır. Yönetmen koltuğunda Kamil Çetin’in oturduğu filmin senaryosunu Volkan Girgin kaleme alıyor.

Organik aşk oyuncuları ; Gizem Karaca, Mustafa Mert Koç, Tarık Papuçcuoğlu, Ruhsar Gültekin, Hacı Ali Konuk, Erdi Ünver

Organik Aşk TV’de ilk kez 4 Ocak 2019 Cuma Akşamı Saat 20:00 da FOX TV ekranlarında izleyiciyle buluşacak. Organik Aşk izle, seyret, bu romantik komedi filmi kaçmaz.  Organik Aşk filmi izle, cuma akşamı saat 20:00 da FOX TV sunacaktır. Organik aşk gizem karaca ve mustafa mert koç başrollerinde olduğu 2018 yapımı romantik komedi filmidir. Kaçırmayın.