Oya kimi öldürdü ? Ufak tefek cinayetler Oya Suçu ne ?

/ 19 Eylül 2018 / / yorumsuz
Oya kimi öldürdü ? Ufak tefek cinayetler Oya Suçu ne ?

Ufak Tefek Cinayetler Oya kimi öldürdü ? Neden hapise giriyor ? Oya kimin için hapis yatacak ? Ufak Tefek cinayetler yeni sezona bomba gibi başladı. Aklımızda çeşitli sorular var ve bu soruların cevaplarını yeni sezon boyunca almaya çalışacağız tabiki tahminlerimizi de sizlere ileteceğiz.

33. bölüm ilk dakikalarında Oya tutuklandı ve hastanede yapılan kontroller sonrasında Mahkemeye çıkartıldı peki Oya’nun suçu ne ? Oya kimi öldürdü ? Ufak Tefek Cinayetler Oya sezon boyunca hikayenin ana kahramanı olacak gibi görünüyor.

Ufak Tefek Cinayetler Oya Tutuklandı

Dünki bölümde neler olmuştu bir hatırlayalım;  Merve, Pelin, Oya ve Arzu… Mahşerin dört atlısı Sarmaşık’ta tekrar bir araya geliyor. Yine alabildiğine zarif, göz alıcı ve bir o kadar da tehlikeliler. Çünkü ufak tefek cinayetler ve daha büyükleri hep böyle işlenmektedir. En karanlık işlerin icabına en ışıltılı yerlerde, herkesin gözü önünde bakılmaktadır. Edip cinayetinden sonra verilecek çok fazla hesap ve  çok fazla savaş var. Başkomiser Kemal, cinayeti bir an önce aydınlatmaya çalışırken çok kararlı. Sonunda Sarmaşık’ın ağır topları sorguya çekiliyor ve Kemal bir sonuca varıyor.Benzer Konular