Özel Kuvvetler dizisi oyuncu kadrosu Star TV

/ 12 Şubat 2017 / / yorumsuz
Özel Kuvvetler dizisi oyuncu kadrosu Star TV

Çok yakında başlaması beklenilen ve çalışmaları devam eden Özel Kuvvetler dizisinin başrol oyuncuları belli olmaya başladı. Milliyet’in TV yazarlarından Ali Eyüboğlu tarafından köşesine taşınan dizi hakkında ilk detayları öğrenebilirsiniz.

Tims ve Bi Yapım tarafından hazırlanan dizinin başrollerinde ünlü isimler yer alıyor. Henüz ismi Özel Kuvvetler olan ancak ilerleyen günlerde değişecek olan dizinin oyuncu kadrosunda yer alan isimler ve son bilgileri öğrenebilirsiniz.

Geçtiğimiz sezon TV8 ekranlarında yayınlanan Survivor’da şampiyon olarak büyük başarı elde eden milli boksör Avatar Atakan, yeni sezonda Star TV izleyicisi karşısında olacak olan dizide başrolde yer alacak. Çalışmaları devam eden dizide ayrıca yakışıklı oyunculardan Tolga Sarıtaş gibi oyuncularda yer alacak.

DİZİNİN KONUSU
Özel Kuvvetler’de görev yapan bir üstteğmenin nişanlısının teröristler tarafından vurulması sonrasında intikam yemini eden askerin mücadelesini ve askerlerin kahramanlık destanlarını anlatacak olan yapım çok yakında izleyici karşısında olacak.

ÖZEL KUVVETLER DİZİSİ OYUNCULARI LİSTESİ İSİMLERİ
1- AVATAR ATAKAN
2-TOLGA SARITAŞ

Kadın doktor rolü ve diğer roller için çalışmalar devam etmektedir. Detaylar belli oldukça sizlerle paylaşmaya devam edeceğiz.