Özge Özpirinçci nin yeğeninin bakıcısı nerede yakalandı

/ 8 Mayıs 2018 / / yorumsuz
Özge Özpirinçci nin yeğeninin bakıcısı nerede yakalandı

Özge Özpirincçi’nin yeğenine istismar görüntülerini dün instegram hesabından paylaştığı istismarcı bakıcı bakıcı nerede yakalandı. Bakıcı dünden beri kayıptı. Esra Erol’ Özge’ye söz verdi. İstismarcı bakıcıyı buldu.

Eski arkadaş olan Esra Erol ile Özge Özpirinçci’nin öz yeğenine bakıcı tarafından istismar edilip kötü bakıldığının görüntüleri ortaya çıktı. Suç duyurusunda bulunan aile son zamanlarda çocuklarında psikolojik eğilimin normal olmadığımı şiddet yanlısı olduğuna ve bazı durumlara farklı tepkiler göstermesi ile suç duyurusunda avukatları Çağdaş Bey ile bulundular.

Bakıcı ifade vermemişti. Tüm Türkiye’nin merak edip aradığı bakıcıyı Esra Erol programı da aramaya başladı. Programa gelen ihbarlar neticesinde baskınlar düzenlendi. Bakıcı ihbar edilen adreslerde yakalandı. Kendisine istismar konuları için hakkında söylenilenlerin doğru olup olmadığı soruldu. Kamera kayıtları ile sabit olan suçu kabul etmedi.

Bakıcı üzerine atılı suçu kabul etmediği gibi Esra Erol’un programında kendi gözünden durumun gerçeklerini anlatarak savunmasını yaptı. Aileyi iyice sinirlendiren savunma görüşmeleri ve bakıcının tavrı tüm Türkiye’yi kızdırdı. Şimdi yüce adaletin bakıcı hakkındaki ne karar vereceğini bekliyoruz.