Özge Özpirinçci’nin yeğenine istismar eden bakıcı kim bulundu mu

/ 7 Mayıs 2018 / / yorumsuz
Özge Özpirinçci’nin yeğenine istismar eden bakıcı kim bulundu mu

Kamera görüntüleri ile sabitlediği Özge Özpirinçci’nin yeğenine istismar eden bakıcı kim bulundu mu adı ne. Kamera görüntülerinde poposuna vurulan ve koltuğa atılan bebek için avukat Çağdaş Çelik soruşturma başlattı.

Şuan için hakkında arama kararı olmayan bakıcının resmini Özge instegram hesabından paylaştı. Herkesin merak ettiği görüntüler ile haberlerini veren Özge bir an önce öz yeğeninin küçük yaşta uğradığı zor günler için bakıcının hesap vermesini istedi. Ailesinin el bebek gül bebek kokladığı çok sevdiği yeğenine bakıcı tutarak gelişimini daha düzgün sağlamak istedi bela oldu. Annesine sarılan bebek gözyaşları dökerek herkesi ağlattı.

Saf duyguları ile bebek annesine ilk sarılışı ile dramatik saniyeler yarattı. Bakıcısından korkan bebek annesinin kollarına atladı. Peki bu istismar eden bakıcı kim bulundu mu adı nedir. Yaşadığı yer hakkında bilgileri de Özge kendi instegram hesabından sevenleri ile paylaştı. Herkese açık olan profili ile bir anda gündem oldu.

Özge Özpirinçci’nin yeğenine istismar eden bakıcıyı Esra Erol arayacak !

Esra Erol’un Özge’yi bizzat aramasının ardından kayıp olan bakıcı için çalışma başlatacağını ve bulunması için elinden geleni yapacağını söyledi. Özge ile Esra eski arkadaşlar. Esra Erol’un da yardımcı olacağı bakıcıyı kim nerede saklıyor. Neden saf duyguları olan çocuğa kötü anılar bıraktı onun psikolojisi ile oynadı?

Özge Özpirinçci nin yeğeninin bakıcısı nerede yakalandı