Payitaht Abdülhamid 1 haziran fragmanı yayınlandı

/ 26 Mayıs 2018 / / yorumsuz
Payitaht Abdülhamid 1 haziran fragmanı yayınlandı

Trt 1 dizisi Payitaht Abdülhamid 1 haziran fragmanı yayınlandı. Payitaht Abdülhamid 53. bölüm fragmanı yayınlanmasının ardından reyting rekortmeni dizi için günler sayılmaya başlandı. Payitaht Abdülhamid 1 haziran fragmanı izleyebilirsiniz.

Dizi içeriği hakkında tüyo vermeyeceğiz ancak maskeliler bu sefer maskelerini kıracaklar. Ve gerçek yüzleri ortaya çıkan maskeliler Payitaht Abdülhamid 1 haziran fragmanı izle sizi cuma günü 20:40’ta yayınlanacak dizi için şimdiden heyecanlandıracak. Beklemenin zor olduğu bu günlerin bir an önce geçmesini bizlerde istiyoruz ancak şuan için bu haftayı fragmanı izleyerek tadında yaşamanızı diliyoruz. Payitaht Abdülhamid 1 haziran fragmanı yayınlandı mı diye merak eden arkadaşlarımız için işte sizlere Payitaht Abdülhamid 53. bölüm fragmanı izleyebilirsiniz. Osmanlı Devletine ait Abdülhamid dönemini anlatan dizi yeni sezon da da devam edecektir. Dizi fanlarını sevindiren bu haber Muhteşem Yüzyıl kadar uzun bir dizi olabilme ihtimalini arttırdı.

Payitaht Abdülhamid 1 haziran fragmanı izle

İş bu Osmanlı devletinin geçmişini anlatan Muhteşem Yüzyıl dizisinden sonra farklı padişahlık dönemlerine ait diziler çıkmaya başladı. Bunların arasında şuan en çok izlenen dizi Diriliş Ertuğrul oldu. İkinci sırada ise Payitaht Abdülhamid yeni bölümleri geliyor. Payitaht Abdülhamid her cuma günü TRT 1 de yeni bölümleri yayınlanıyor. Dizinin son bölüm fragmanı sizin için haberimizin detaylarında. iyi seyirler diliyoruz. Dizinin yeni bölümünü ise 1 haziran günü TV kanalından izleyebileceksiniz.Benzer Konular