Pers prensi zamanın kumları Show TV’de izle

/ 13 Mayıs 2018 / / yorumsuz
Pers prensi zamanın kumları Show TV’de izle

Bu akşam yayınlanan Pers prensi zamanın kumları Show TV’de izle aksiyon ve macera dolu film. Pers prensi zamanın kumları izlemeden önce sizlere aktaracağımız bazı bilgiler var. Öncelikle efsanevi bir tarihten alıntı olarak yapılan filmimizi tanıyalım.

İran bölgesinde sokaklarda yaşayan ancak gizli yetenekleri olan bir çocuk. Keşfedilmeyi bekleyen bir destan. Zamanın Pers Kralı sokaklara inip halk ile iletişime geçer ülke yönetimini iyileştirmek için birebir konuşurdu. Eskiden devlet adamları halk ile iç içe olmayı benimserdi. Bir gün Pers Kralı yine sokaklara inmiş halkı ile muhabbet edip olan biteni hal ve tavırlarını gözlemlerken bir çocuk gözüne takılır. Çocuk öncesinde korkar. Karşısındaki Pers Kralı’dır.

Kral çocuğun yanına yaklaşıp adını ve kimlerden olduğunu sorar. Yanındaki adamlarına emir vererek yabancıyı saraya götürür. Çocuk ne olduğunu anlamaz ancak Kral onun içerisindeki gizli yeteneğini görmüştür. Kral tarafından evlatlık edinir ve destan olur. Destan Kral’ın diğer çocukları ile birlikte büyümekte ve eğitim almaktadır. Kısa sürede ön plana çıkar. Destan kazandığı savaş sonrasında çok önemli hazineyi ele geçirmiştir. Hazine içerisinde kimsenin eline geçmemesi gereken cam saplı hançer bulunur.

Pers Prensi filmindeki hançerin amacı zamanı yönetmektir. İnsanlar tarafından ele geçirilmesi durumunda zamanı yönetebilirler. Ülkenin en iyi savaşçısı olan Destan bu hançeri saklaması için görevlendirilir. Pers Kralı uğradığı suyikast sonucunda hakkın rahmetine kavuşur. Vezirler bu suyikastten Destan’ı sorumlu tutarlar. Destan her ne kadar ben yapmadım dese ve babasının ölümüne gerçekten üzülüyor olsa da kendisi suçlanır.

Destan üzerine atılı suçtan kurtulmak için Zamanın Kumları’nı muhavaze eden Tamina ile iş birliği yapmak zorundadır. Pers Prensi Zamanın Kumları İzle Destan ve Tamina’nın sonu ne olacak. Pers Kralının katili kim kabul edilecek.

6.6 IMDB puanı ile ön plana çıkan show tv de yayınlanan savaş filmi oyuncuları Jake Gyllenhaal, Gemma Arterton ve Ben Kingsley’in Amerika’da bir araya gelerek oluşturdukları 116 dakikalık film için 200 milyon dolar harcanmıştır. Dünya genelinde aldığı gişe cirosu ise 335 milyon dolardır. Walt Disney Pictures ve Jerry Bruckheimer Films yapımcılığını üstlendiği filmden %40 oranında kar elde etmişlerdi.


Benzer Konular
San Andreas Fayı izle