Popstar 2018 9 Mayıs Deniz Seki

/ 9 Mayıs 2018 / / yorumsuz
Popstar 2018 9 Mayıs Deniz Seki

Çarşamba akşamlarının yarışma programı Popstar 2018 9 mayıs programı Deniz Seki’nin söylediği şarkı ile geliyor. Yarışmacıların juri karşısında aldıkları oylamalara göre ilerlemesi belirlenen Popstar 9 mayıs izlemek bu akşamki programlar arasındaki en iyisi diyebiliriz.

Juri çok sağlam. Eskilerden tanıdığımız bu işin ehli Armağan Çağlayan 1966 doğumlu görmüş geçirmiş ve ünlüler ile iç içe olan bir isim. Tüm alanlardan anlayan bilgisi olan çok başarılı yorumcu. Gerçek mesleğinin avukatlık olduğu ancak medya içerisinde olduğunu biliyoruz. Kendisini birşeye ikna edebilmek oldukça zor ancak beğendiği şarkıcıyı da sonuna kadar savunabilecek en güzel juri üyelerinden dir.

Can Bonomo’nun yeni yeteneklere yön verdiği programdaki genç arkadaşımız henüz 29 yaşında. Ancak elde ettiği başarısı ile ve katıldığı eurovision programı ile ününe kavuştu. Hal ve hareketlerinin kendine özgü oluşu özellikle kendine has oynama stili ile dillere plesenk eden şarkısı onu ünlü yaptı. Popstar 9 mayıs izleyicisi ile buluşmak için akşam saatlerini bekliyor.

Onu şarkılarından daha çok davalarından tanıdığımız kendisinin maldivler diye adlandırdığı günlerini geride bırakıp Popstar yarışma programında bizlerle. 9 mayıs günü söylediği şarkı ve etkileyici kostümü ile başarılı bir sanatçı. Son zamanlarda zayıflamaya karar veren sanatçımızın kilolarının azaldığını görüyoruz. Deniz Seki’nin popstarda canlı performans söylediği aşk öyle bir büyü ki şarkısını dinlemek çok eğlenceli.

Son juri üyemiz ise jurinin en baş koltuğunda oturan Diba, Bülent Ersoy. Şüphesiz ki yılların sadece tecrübe kazandırdığı ve Türkçe’mizi en iyi şekilde telaffuz etmeyi başaran sanatçımız. Özellikle hem giyimi hem takıları hemde konuşma sanatı ile oldukça ön plandadır. Her magazin haberinin olmaz sa olmazı Bülent Ersoy Hanım da jurimizin tamamlayıcısıdır. 1952 doğumlu Bülnet Hanım Türk sanatının gelişmesinde büyük önemi olan isimlerdir.

9 Mayıs akşamı popstar izleyicilerini 4 büyük juri karşısında ter dökmek bekliyor. Hiçte kolay olmayacak bu sınavı verebilen yarışmacılarımız bir üst tura atlayacaklar. Ancak 4 juri üyesinin ön elemesinden geçmek okadar da kolay değil. 100 Üzerinden verdikleri puanlara göre sıralamaya giren genç yeteneklerden bakalım bu akşam kimler elemeyi geçebilecek.