Popstar 2018 9 mayıs Selçuk Yapar ben ateş sen rüzgar

/ 10 Mayıs 2018 / / yorumsuz
Popstar 2018 9 mayıs Selçuk Yapar ben ateş sen rüzgar

Selçuk Yapar 14 yıl sonra tekrar Popstar 2018 9 mayıs programına katılarak Selçuk Yapar ben ateş sen rüzgar şarkısını canlı söyledi. Selçuk Yapar’ın Popstarda söylediği şarkıyı ve 14 yıl öncesini sizin için bulup getirdik.

Ünlü sanatçının oğlu Güven Yapar’ın biriciği olan Selçuk Yapar 14 yıl önce katıldığı yarışma programından sonra ünlenmişti. 14 yılda kendisini geliştiren ve kendi tabiri ile cetvelini iyi kullanan Selçuk Yapar davet üzerine Popstar 2018 programına konuk oldu. Sahnede kısa sohbet sonrasında seslendirdiği kendi şarkısı ben ateş sen rüzgar bestesi ile seyircileri etkiledi.

1979 doğumlu Selçuk Yapar’ın 2 adet albümü bulunuyor. 10’da 10 ve Yürek Farkı albümleri ile tanıdığımız genç oğlan bu geçen 14 yılda çok büyüdü. Hepimizin oğlu gibi gördüğü Selçuk Yapar hiç boş durmadı. En ünlü şarkıları arasında kim tutar seni, yine ben üzülürüm gibi besteleri bulunuyor. Aynı zamanda beste yazarı olan Selçuk Yapar hayatındaki en değerli insan olan babasına çok teşekkür ediyor. Bu konumda bulunmasının en büyük etkisi babası sayesinde olduğunu ve onun deneyimlerinin yol göstermelerinin her şeyden değerli olduğunun altını çiziyor. İşte 14 yıl sonra Popstar 9 mayıs programında Selçuk Yapar’ın canlı seslendirdiği ben ateş sen rüzgar şarkısını dinleyelim.