Popstar 2018 finalistleri kim oldu kim elendi

/ 10 Mayıs 2018 / / yorumsuz
Popstar 2018 finalistleri kim oldu kim elendi

Popstar yarışmasında finale kalan oyuncular belli oldu. 9 Mayıs günü Popstar 2018 finalistleri kim oldu kim elendi sonuçları ve yüzdeleri haberimizin detayında yer alıyor. Yarışma sonuçlarını görebilirsiniz.

Çok güçlü ve deneyimli juri kadrsonun seçtiği yarışmacılar arasından bir kişi bu akşam finale veda etti ve finale kalan yarışmacılar belli oldu. Her hafta hazırlanıp birbirleri ile yarışan Türkiye’nin 2018 popstarları en iyilerini finale gönderdi. Finale kalan ilk yarışmacıyı Armağan Çağlayan açıkladı. Yarışmacılara hem juri puan verirken hemde sms yolu ile oylama yapılmıştı. İkisinin ortalaması alınarak finalistler belirlendi.

Popstar 2018 de finalden önceki son haftanın birincisi Salih Zurihoğlu oldu. Yüzde 62,6 puan ortalaması ile finale haftanın lideri olarak adını yazdıran Salih, Kenya’dan Edirne’ye kadar selam olsun sağ olsunlar var olsunlar diye sevenlerini ve destekleyenlerini destekledi. Popstar 2018 finalistliğine aday olabilmenin gururunu yaşadı.

Haftanın 6.sının ortalaması ile 50.99 puan alarak Ayhan Candaşım oldu. Efendiliği ile programda herzaman ilgi çeken Ayhan Bey, Mütavazi bir şekilde bir adım öne atıp kafasını eğerek destekçilerini selamladı. Bu haftanın popstar 2018’den elenen ismi ise üzücü olarak Batuhan Şaraplı oldu. Üzülmüş olsa da belli etmemeye çalışan Batuhan burada bulunmak ve final haftasına bukadar yaklaşmaktan çok memnunum dedi. Bana sms atan herkese çok teşekkür ediyorum dedi.

Elenen oyuncu rakibi olarak görmesi gerektiği arkadaşları arasından Batuhan ve Beyza’yı göstererek popstar 2018 finalisti olarak yarışmayı kazanmalarını bu iki arkadaşımın çok isterim. Onları çok seviyorum diyerek arkadaşlarını rakip olarak görmediğini göstermiş oldu. Bu centilmen yarışmacı Batuhan Şaraplı yarışmaya veda eden isim oldu.