Popstar yarışması birinci kim oldu 23 mayıs final

/ 16 Mayıs 2018 / / yorumsuz
Popstar yarışması birinci kim oldu 23 mayıs final

Popstar 2018 yarışması birinci kim oldu 23 mayıs final yapıldı. Popstar 2018 finalinde kimin kazandığı belli oldu. Büyük ödülünü sahibi hangi yarışmacının oldu.

Popstar 2018 yarışması yıllar sonra yakın juri ile tekrardan yapıldı. Çok fazla reyting sahibi olamayan yarışmanın sahibi Armağan Çağlayan pek memnun kalmadı. Popstar 2018 yarışması aslında daha uzun sürecekti ve haziran ayında bitecekti ancak reyting problemleri yüzünden erken final yapma kararı alan yarışma programı hızlandırılmış olarak final haftasına girdi.

Popstar 23 mayıs final bölümü ile ekranlara veda edecek. Şuan için Popstar’ın yenisi yapılacağı düşünülmüyor. Yani gelecek yıl Popstar yeni bölümleri olmayacak gibi duruyor. Juri üyeleri arasında Muazzez Ersoy yarışmacıların seçimi konusunda devamlı kendi tarafındakileri savundu. Popstar yarışması ozamanlardada arabesk Bayhan ile gündeme düşmüştü. Bu sefer tekrardan aynı hata oldu ve farklı alanda başarılı olsa da yarışmacılar pop starı olamazdı. Bu konuyu görmezden gelen Armağan Çağlayan Türk Sanat müziğini, arabeski popstar yarışmasında değerlendirmeye devam ediyor. Yani bu şu oluyor Ferrari otomobil güzel araba ancak tarlada gidemez. Ancak asfaltta güzel diye tarla birincisi seçiliyor buda programa itibarı azaltıyor.