Prince Harry kimdir düğün nerede ve kimin düğünü

/ 19 Mayıs 2018 / / yorumsuz
Prince Harry kimdir düğün nerede ve kimin düğünü

Youtube logosu yerinde canlı yayın olarak verilen Prince Harry kimdir düğün nerede ve kimin düğünü merak konusu. Bilmeyenler için Prince Harry İngiltere Kralı’nın oğullarındandır. Prince Harry, İngiliz Kraliyet ailesinin en yaramaz oğludur. Magazin haberleri onsuz geçmez.

Prince Harry uzun zamandır oyuncu güzel Meghan Markle ile haberlere konu oluyordu. Bu konuya bir son vermek isteyen Harry artık uslanma kararı aldı. Hayatının kadınını seçen Harry Meghan Markle ile dünya evine bugun an itibari ile adım attı. Youtube logosunun iptal edilip basıldığında direk düğün törenine canlı bağlanıyorsunuz. İngiltere Krallığına yakışır bir tören sabah saatlerinde başladı ve akşam saatlerini geçmesine rağmen henüz bitmedi. İngiltere için çok duygusal ve önemli anı canlı yayında tüm dünya izledi.

Youtuba simgesine tıklayarak açılan videonun içeriği İngiliz Prensi ile oyuncu Meghan Markle’nin evlilik törenidir. Annesi Prenses Diana ölümünden sonra ülkede çalkantı olmuştu. Prens özellikle annesinin ölümünden sonra kendine olan inancının azaldığını dile getirmişti. Herkesin ömrü boyunca çok az sayıda şahit olabileceği o görüntü.Benzer Konular