Recep İvedik 6 sinemalarda ne zaman

/ 15 Temmuz 2018 / / yorumsuz
Recep İvedik 6 sinemalarda ne zaman

Şahan Gökbakar yeni filmi için tanıtım fragmanı yayınladı. Fragmanı izleyen herkes Recep İvedik 6 sinemalarda ne zaman yayımlanacak merak içerisinde. Ayrıca Recep İvedik 6 yaş sınırı kaç olacak merak ediliyor. Zaman zaman sinemada küfür içeren film hakkında detayları paylaştık.

Şahan önce yeni filmi için iş ilanı ile işe koyuldu. Senaryosunun hazır olduğunu ve bu seferki senaryosu ile tüm Türkiye’de yeni bir komedi anlayışı getireceğini açıklayan oyuncu açtığı oyuncu başvuru portalı ile seçimlerini yapıyor. Başvuru sonrasında görüşmeye çağrılan oyuncular ile bizzat kendisi görüşerek projesine yatırım yapmadan önce oyuncu kadrosu seçimini tamamlamaktan işe koyuldu. Şuan için Recep İvedik 6 ne zaman çıkacak bir açıklama yapmadı.

Eski filmlerini kısaca özetler isek kara ambar derneğindeki kuru fasulye yemeği yeni filmlerinde de unutulmamıştı. Dernekte tanıştığı kamyoncuları daha sonra toplayıp son filminde Türkiye’yi temsil etmek üzere olimpiyatlara dahil eden Recep İvedik kazandırdığı madalyalar ile aslında ne kadar başarılı olduğunu göstermişti. Yeni filminin senaryosu hakkında ise sel veriyor sır vermiyor. Oyuncu Recep İvedik 6 ne zaman sinemalarda olacak ayrıntılarını verecek.

Recep İvedik 6 ne zaman sinemalarda

2019 yılı içerisinde sinemalarda yayımda olacak sinema filminin tanıtımı ilk sitemizde yayımlanacak. Bizi takip etmeye devam ediniz. Senaryo ve içeriği hakkında tüyolar elimize ulaştıkça yayına alacağız.Benzer Konular