Şahin Tepesi Tekrarı, Şahin Tepesi Dizisi Tekrarları Hangi gün?

/ 8 Kasım 2018 / / yorumsuz
Şahin Tepesi Tekrarı, Şahin Tepesi Dizisi Tekrarları Hangi gün?

Şahin tepesi dizisi ATV ekranlarına gelmeye hazırlanıyor.  Şahin tepesi tekrarı hangi gün saat kaçta yayınlanacak? Öncelikle sizlere diziden kısaca bahsedelim. Ay yapım tarafından ATV için çekilen yeni dizisi Şahin Tepesi dizisi iki kadının güç savaşlarıyla bu savaşın ortasında kalan iki gencin aşkları için verdikleri mücadeleyi anlatacak. Şahin tepesi tekrar bölümleri hangi gün saat kaçta olacak ATV yayın akışına yazar yazmaz sizlere ileteceğiz.

Şahin tepesi dizisi tekrar bölümü

Şahin Tepesi dizisi tekrarları hangi gün? Saat Kaçta

Muhteşem bir oyuncu kadrosuyla seyirci beğenisine sunulacak “Şahin Tepesi”nin hazırlıkları hızlandı. Ay Yapım’ın heyecanla beklenen yeni dizisinin çekimleri başladı. Çok yakında izleyiciyle buluşacak olan “Şahin Tepesi”nin yönetmen koltuğunda Türkiye’nin tek Emmy ödüllü dizisinin yönetmeni Hilal Saral oturuyor. Hilal Saral bu dizi için daha önce Aşk-ı Memnu, Kuzey Güney, Fatmagül’ün Suçu Ne ve Kara Sevda gibi dizilerde işbirliği yaptığı senarist Melek Gençoğlu’yla yeniden bir araya geldi. Dizinin oyuncu kadrosunda ise usta oyuncular Zerrin Tekindor, Ebru Özkan, Murat Aygen, Esra Dermancıoğlu’nun yanı sıra genç yetenekler Boran Kuzum, Aybüke Pusat, Leyla Tanlar ve Mustafa Mert Koç yer alıyor.

“Şahin Tepesi” birbirlerinin hayatından çalan iki kadının güç savaşını ve bu savaşın ortasında kalan iki gencin aşkları için verdikleri mücadeleyi anlatacak.

Şahin Tepesi dizisi tekrarları hangi gün? Saat Kaçta yayınlacak ATV tarafından yayın akışına alındığında bu sayfadan sizlere detaylı bilgi vereceğiz. Şahin Tepesi dizisi yeni bölümleri büyük bir aksilik olmaz ise önümüzdeki günlerde bitecek olan Aşk ve Mavi’nin yayın günü olan Cuma günleri yayınlacak gibi görünüyor. Ancak doğru bilgi kanal tarafından belirlenecek.  İlk fragman çıkmasına rağmen Şahin Tepesi hangi gün? Şahin Tepesi saat kaçta? bu gibi bilgiler Şahin tepesi fragmanı içerisinde görünmüyor. Önümüzdeki günlerde yeni tanıtım ve fragmanlar çıktığında sizlere Şahin Tepesi dizisi tekrarı hangi gün saat kaçta bilgisini bu sayfadan duyuracağız. Şahin Tepesi dizisi oyuncuları kimler merak ediyorsanız makalemize tıklayıp öğrenebilirsiniz.

Şahin Tepesi Dizisi Tekrarı

Şahin Tepesi Dizisi Tekrarı Hangi Gün Saat Kaçta?

“Şahin Tepesi” Cuma 20.00 Yeni Bölüm
Şahin Tepesi tekrarı Cuma: 22.30
Şahin Tepesi 1. bölüm tekrarı Cumartesi: 10.00
Şahin Tepesi 1. bölüm tekrarı Cumartesi: 00.15
Şahin Tepesi tekrarı Pazar günü Saat:15.25

Hafta içi hangi günler tekrarları olacak yeni hafta yayın akışı açıklandığında sizlerle paylaşacağız. Şahin Tepesi dizisinin tekrar eden bölümleri Atv yayın akışından alınmıştır. Değişiklikler oldukça listemizi güncelleyeceğiz. Şahin Tepesi dizisi hakkında sizlerde tekrar günleri ve saatlerini hakkında yorum ve görüşlerinizi aşağı yazabilirsiniz. Diziyi nasıl buldunuz?Benzer Konular