Sakın Gözünü Kırpma izle Kanal D bu akşam

/ 3 Mayıs 2018 / / 1 Yorum
Sakın Gözünü Kırpma izle Kanal D bu akşam

Korku filmi Sakın Gözünü Kırpma izle Kanal D bu akşam yayınlanacak. 16 yaş sınırı olan 90 dakikalık Amerikan yapımı korku filmi Dont Blink Türkçe Düblajlı Sakın Gözünü Kırpma bu akşam Kanal D izleyicisi ile buluşacak. 23:30’da başlayacak olan film Vatanım Sensin dizisinden hemen sonra ekranda olacak. Film konusu gereği yaş sınırına dikkat etmenizde fayda var.

En büyük film yapımcılarının bulunduğu Hollywood’da 2014 yılında çekimleri tamamlanmış korku filmidir. Yerli korku filmleri ile kesinlikle bağlantısı yoktur. Yerli korku filmlerde çok kısıtlı çekimler vardır. Son zamanlarda nekadar film sektörümüz gelişmiş olsa da Sakın Gözünü Kırpma filmini izlediğinizde anlayacaksınız ki yabancı film kalitesi yerli film ile tartışılmaz noktadadır.

Yabancı film sermayelerini göz önünde bulundurur isek milyonlarca dolar ile Amerika’nın en büyük gelir kapılarından birisidir filmler. Yerli filmlerimizden daha çok yerli diziler farklı ülkelerde satılarak Türkiye için gelir oluşturulmuş olsa da bu ülkemizde oynayan sinema filmlerinden yurt dışına ödediğimiz paranın yanında atla deve kalması durumudur. Ancak tabiki ülke ekonomisi açısından hiç yoktan iyidir.

Kanal D perşembe akşamı yayınlanan korku filminin adı Sakın Gözünü Kırpma hakikattten de 90 dakika boyunca gözünüzü bile kırpmadan izleyeceğiniz ancak kalp rahatsızlığınız var ise izlemenizi önermediğim filmdir. Daha önce korku filmi izlemediyseniz size göre değil.Benzer Konular

Sakın Gözünü Kırpma izle Kanal D bu akşam (1 Yorum)

  1. İzledigim en saçma filimlerden biriydi korkunun k si bile yoktu sonu olmayan bir filimdi tam bir zaman kaybı kimseye tavsiye etmem