Sarı Melekler dizisi oyuncu kadrosu konusu karakterleri

/ 12 Ağustos 2017 / / yorumsuz
Sarı Melekler dizisi oyuncu kadrosu konusu karakterleri

Türker İnanoğlu – Erler Film, yeni sezonda yepyeni bir diziyi daha ekrana getirmeyi planlıyor. İsmi Sarı Melekler olan dizinin Çiçek Taksi ve Akasya Durağı benzeri bir yapım olacağı öğrenildi.

Dizinin başrol oyuncuları da belli oldu. Ünlü isimlerden Alişan ve Çağla Şikel bu dizide başrolde yer alacak.

Yönetmen koltuğunda Deniz Çelebi otururken, senaryoyu ise Resul Ertaş ve ekibinin kaleme alacağı belirtildi. Dizinin henüz kanalı açıklanmasa da, Kanal D veya Show TV ekranlarında yayınlanması bekleniyor.

Güncelleme : Dizinin kanalı belli oldu. Kanal D ekranlarında yayınlanacağı belirtilen dizinin oyuncu cast çalışmaları devam ediyor.

DİZİNİN KONUSU
Dizinin bir taksi durağında geçeceği belirtildi. Hikayede bunun üzerine olacak.

SARI MELEKLER DİZİSİ OYUNCULARI İSİMLERİ KARAKTERLERİ

ALİŞAN –METİN

19 Haziran 1976 yılında İstanbul’da dünyaya gelen şarkıcı ve oyuncu olan Alişan ilk olarak dizi dünyasına Aynalı Tahir ile adım atmıştır. Daha sonra ise Kurt Kapanı, Aşkına Eşkıya ve Cennet Mahallesi gibi yapımlarda rol almıştır.

ÇAĞLA ŞİKEL – SEHER

2 Ocak 1979 yılında İstanbul’da dünyaya gelmiştir. Sunuculuk yapan ünlü isimin rol aldığı diziler arasında Cennet Mahallesi ve konuk oyuncu olarak Kavak Yelleri, Görgüsüzler ve Yalan Dünya dizileri yer almaktadır.

HANDE KATİPOĞLU – FÜSUN

Irina Ivkina – Olga

SARI MELEKLER NEREDE ÇEKİLİYOR?
Dizinin İstanbul’da bir taksi durağında çekileceği belirtildi. Yeni sezonda yayınlanacak olan yapımın kanalı ve diğer detayları geldikçe paylaşmaya devam edeceğiz.Benzer Konular