Savaş Şirketi izle TV8,5

/ 13 Mayıs 2018 / / yorumsuz
Savaş Şirketi izle TV8,5

Pazar akşamı TV 8,5’ta yayınlanan Savaş Şirketi izle filminin konusu fragmanı yayın aşaması ve detaylı haberleri. Savaş şirketi bu akşam Acun medya’da yayınlanıyor.

Savaş şirketi yabancı filmin Düblaj olarak TV8,5 verilmesi ile reyting denemesi yapacak. Daha önce Televizyonda hiç oynamamış bir film. TV8 de bu akşam birleşme partisi varken 8,5 ta ise yabancı film oynayacak. Eğer daha önce izlemediğiniz bir film izlemek istiyorsanız Savaş Şirketi izlemeden günü kapatmayın derim. Yayınlanan filmi başka hiçbir yerde bulabilmeniz yada tekrarını izleyebilmeniz mümkün değildir. Savaş şirketi saat kaçta diye merak edenlere 21:15 te başlayacak görülse de başlaması 21:30’u bulacak. yaklaşık 2,5 saat sürecek aksiyon dolu filmi kaçırmayın.

İnternet aleminde fragmanı dahi yayınlanmamış bu filmi Acun Medya nereden bulduğu konusunda fikrimiz yok. Ancak dünyada ilk TV8,5’ta Savaş Şirketi ismi ile film izlenecek. TV8,5 yayın akışında gördüğümüz bu ilginç filmin kendi sitelerinde afişi bile olmaması dikkatimizden kaçmadı. Film hakkındaki detayları geldikçe ekleyeceğiz. Savaş şirketi fragmanı yayınlandığında buradan sizin için yayınlayacağız. Ancak unutmayın ki bu akşam Savaş Şirketi izle yoksa tekrarını bulamayacaksınız. 10 yıllık bir film olmasına rağmen izlemeden yaşanmamalı.


Benzer Konular
San Andreas Fayı izle