Savaşçı 4.bölüm fragmanı neler olacak özeti

/ 30 Nisan 2017 / / yorumsuz
Savaşçı 4.bölüm fragmanı neler olacak özeti

Bu sezonun en çok izlenen dizilerden birisi olan Savaşçı’nın 4.bölümü 7 Mayıs Pazar akşamı yayında olacak. Limon Film tarafından hazırlanan ve her Pazar izleyici karşısında olan Savaşçı, yine bomba gibi bir bölüm ile geliyor. Yeni bölümde yaşanacaklar hakkında tüm detayları ilerleyen saatlerde sizlerle paylaşmaya devam edeceğiz.

Önemli dizilerden biri olan Savaşçı dizisinin türü askeri bir dizi olmakla birlikte askeriyede yaşanılan bütün zorlukları ele almış geniş kapsamlı bir dizidir. Görevlerini aşkla yapan komutanların tüm zorluklara rağmen vazgeçmeden yaptıkları ve başardıkları sıkıntıları ele almış Savaşçı dizisi aksiyon severler için tek kelimeyle muhteşem bir seçim olacaktır.

Bordo berelilerin hikâyesini ele almalarında ki en büyük amaç Türk askerinin hangi zor şartlarda neler yapabildiğinin göstermek istemeleridir. Eğer ki izleyeceğiniz dizi de vatan sevgisi olsun ya da zorluklara karşı dayanma gücü olan bir dizi izlemek istiyorsanız; 120 dakikalık ve Fox TV’de yayınlanan Savaşçı dizisini 9 Nisandan itibaren izleyebilirsiniz.

4.BÖLÜM FRAGMANI

Fragman yayınlandıktan hemen sonra sayfamızda yer alacaktır.