Savaşçı dizisi tekrarı ne zaman? Hangi gün

/ 13 Mayıs 2018 / / yorumsuz
Savaşçı dizisi tekrarı ne zaman? Hangi gün

Yeni bölümlerinin Fox tv pazar günü 20:00 da yayınlandığı Savaşçı dizisi tekrarı ne zaman? Hangi gün yayınlanıyor. Savaşçı bölüm tekrarlarını Fox tv den hangi gün saat kaçta izleyebilirsiniz sizin için paylaştık. Yayın akışını haberimizin detaylarında bulabilirsiniz.

Mehmetçiklerin dağlarda verdikleri zorlukları konu alan savaşçı dizisinin kaçırdığınız bölümlerini izleyebileceğiniz saatleri sizin için araştırdık. Savaşçı dizisi eski bölümlerinin yayınlandığı hangi günler olduğu ve saatlerine konumuzda yer verdik. Türkiye’nin cephede savaşırken verdiği zorluklara karşın birde içimize girmiş bazı hainlere karşı verdiğimiz iç savaşı anlatıyor.

Savaşçı dizisi tekrarı ne zaman hangi gün kesinlikle izlemeniz gerekmektedir. İçimize askerimize nasıl sinsice planlar yapıldığını ve içeride ülkeyi satan bazı vatan hainlerinin nasıl kişilikte olduklarını göreceksiniz. Hangi gün nezaman yayınlandığını sizin için araştırdık. Böyle güzel bir dizinin tekrarı Fox Tv de verilmiyor! haftada sadece bir gün yayına pazar akşamı 20:00 da giriyor ve dizisinin başka hiçbir saatte tekrarını izlemeniz mümkün değil!

Savaşçı dizisinin tekrarını sadece size uygun olan gün ve zaman içerisinde internet ortamı aracılığı ile izleyebiliyorsunuz. Fox Tv resmi internet sitesinde Savaşçı dizisi tekrar bölümlerini yayınlıyor. Eğer savaşçı dizisinin eski bölümlerini televizyondan izlemek istiyorsanız smart akıllı tv tarzı televizyon sahibi olmanız durumunda Fox Tv uygulamasını indirip Savaşçı’nın bölüm tekrarlarını izleyebilirsiniz.