Savaşçı Dizisinde Çalan Biz Atatürk Gençleriyiz Marşı dinle

/ 3 Haziran 2018 / / yorumsuz
Savaşçı Dizisinde Çalan Biz Atatürk Gençleriyiz Marşı dinle

En çok reyting alan dizilerden birisi. Fox tv nin dizisi Savaşçı Çalan Biz Atatürk Gençleriyiz Marşı dinle hepimizin tüylerini ürpertti. Biz Atatürk Gençleriyiz Marşı kim söylüyor merak edildi. sözleri ile birlikte sizin için araştırdığımız Savaşçı Dizisinde Çalan 3 haziran marşı dinleyebilirsiniz.

Mehmetçiklerin cephelerde terör örgütlerine karşı nasıl mücadele verdiğini gerçek anlatan bir dizi. Dizilerin en başında inandırıcılık ve gerçeklik olması gerekiyor. Savaşçı dizisi Mehmetçik ruhunu yakalamış. Aynı zamanda gündemden haberleri de dizi içerisinde çok ince ipte kullanmayı başarıyor. Son zamanlarda Anti Atatürk örgütlerine karşı tüm fanları ile birlikte dizi içerisinde Biz Atatürk Gençleriyiz marşı dinle tek yumruk tek bilek haline bizleri getirdi.

Savaşçı Çalan Biz Atatürk Gençleriyiz Marşı dinle

Biz Atatürk Gençleriyiz Marşı dinle

Savaşçı dizisi 3 haziran 47. bölümde çalan marş hepimizi duygulandırdı bu bir gerçek. Seçimlere günler kaldığı Türkiye için, Osmanlı Devletinde Ertuğrul ile başlayan kurulumun devamı niteliğindeki Türkiye’nin kurulumu Mustafa Kemal Atatürk sayesinde olmuştur. Atatürk’ü Türkiye’den silmek için tüm ülkenin silinmesi tüm tarihin silinmesi gerekir. Satılarak halen bitirilemeyen bir ülkeyi kurmak her babayiğidin işi değildir. Atatürk ölümünden sonra her gün gerileyen ekonomisine rağmen halen ayakta kalabilmiş sağlam temeli olan tek ülkedir. Savaşçı Dizisinde çalan Biz Atattürk Gençleriyiz Marşı dinle fırsatınız olmadı ise sizin için yayınlıyoruz. Yediden yetmiş yediye kadar herkesin 3 haziran savaşçı dizisinde çalan Atatürk marşı ile ayılmasını temenni ediyoruz.Benzer Konular