Seda Akgül Ege’nin Hamsisi eleştirisi

/ 19 Temmuz 2018 / / yorumsuz
Seda Akgül Ege’nin Hamsisi eleştirisi

TRT 1’in yeni dizisi TV8 kanalının Gel Konuşalım adlı programında ağır eleştirildi. Seda Akgül Ege’nin Hamsisi eleştirisi 19 temmuz 2018 tarihinde medyaya bomba gibi düştü. Hakan Ural durumu yumuşatmak istese de Seda eleştirisine devam etti ve kınadı.

Ege’nin Hamsisi 1. bölümünde Türk sükunetine ayrı tavır sergilendi. İlk olarak bir düğün konvoyunda cabrio BMW 4 serisi araçta gelin ve damat var iken sağdıcın arka koltukta maganda kurşunlarını havaya saçması hakkında savcılık soruşturma başlatmıştı. Bu konu üzerine düğün sonrasını ifade vermekte geçiren gençlere bir örnek ise Ege’nin Hamsisi dizisinde yaşandı. En ilginci ise kamu spotu haline dönüşmesi beklenir iken olay yerine dizide polislerin gelmeyip devam etmesi ve bunun henüz 13+ yaş uygulamasına kanalın geçmeden önce 21:40 sıralarında yayınlaması büyük yankı yarattı.

Ege’nin Hamsisi düğünde silah

Olaydan sonra Ege’nin Hamsisi tekrarı çok merak edildi. Dizi içerisinde eğlencede iken Karadeniz kadının eline taramalı tüfeği alıp havaya ateş açması sonucu eğlenceye devam edilmesi söz konusu oldu. Ege’nin Hamsisi dizisinin ilk bölümü için yaşanan bu üzücü olay hakkında Rtük uyarısı henüz gelmedi. İncelemede olduğunu düşündüğümüz dizi için kötü reklam olduğu kanısındayız. Ayrıca bir TV kanalının diğer TV kanalındaki diziyi eleştirdiği bunu canlı yayında yaptığını da göz önüne alır isek vahim bir durum oluştu. Seda Akgül Ege’nin Hamsisi eleştirisi canlı yayın olduğu için müdahale de edilemedi.

Ege’nin Hamsisi Tekrarı

TV8 programında hafta içi her sabah Gel Konuşalım programı yayınlanıyor. Programın detaylarında güncel konular magazin ve özellikle gündemde olan çocuk istismarları üzerine konular savcılık soruşturmaları doğrultusunda ele alınarak sohbet niteliğinde konuşuluyor. Hakan Ural ve Seda Akgül’ün yönettiği program biraz konusunda uzaklaşıp farklı kanalları eleştirince olaylar biraz karıştı. Hakan aklı başında çok bilgili yerinde konuşan birey olarak duruma müdahale etmeye çalışsa da Seda Akgül Ege’nin Hamsisi dizisini eleştirmekten vazgeçmedi.

İş bu sonucunda Gel Konuşalım programında Seda Akgül Ege’nin Hamsisi eleştirisi ile de çok konuşulacağa benziyor. Gelişen durumlardan sonra ve farklı kanal üzerinde yapılan sert eleştiri doğrultusunda Acun Ilıcalı’nın uyarı yapıp yapmayacağı ise merak ediliyor. Acun Medya ekibi olarak bu tarz konulara titizlik gösteren bir kanalın 19 temmuz sabahı yayınladığı programın durumu merak ediliyor. Seda Akgül Gel Konuşalım programından ayrılması söz konusu olabilir. Gelişmeleri anlık olarak aktaracağız.

Seda Akgül Ege’nin Hamsisi eleştirisi 19 temmuzBenzer Konular