Seda Sayan, Ayşe Mersin’de bulundu!

/ 30 Nisan 2018 / / yorumsuz
Seda Sayan, Ayşe Mersin’de bulundu!

Askere gidecek abisinin üzüntülü gözleri önünde kardeşini arama çabası sürüyor. Evden sabah bakkala diye çıkan bir kız eve birdaha geri dönmedi ve alınan bilgiye göre sadece Mersin’de olduğunu öğrendik. Mersinde yapılan bir ihbar üzerine Seda Sayan, programında aranan Ayşe Mersin’de bulundu!

Canlı yayına telefon ile katılan bir kadın Ayşe’yi gördüğünü söyledi ve adresini ihbar etti. Verilen adres tantuni dükkanı idi. Tantuni dükkanına yapılan baskında Ayşe bulunmadı ancak usta ile röportaj yapılıp sorgulandı. Camına bayan bulaşıkçı aranıyor diye yazdığını Ayşe’nin kapıdan girerek yakınlarda oturduğunu ve iş aradığını söylemiş. 3 gün tantuni dükkanında çalıştıktan sonra aldığı bilgi ile olay yerinden kaçmış.

Tantuni ustası Seda Sayan’ın programındaki kayıp Ayşe’nin arka kapıdan hızlıca çıktığı güvenlik kameraları ile tespit edildi. Ayşe kaçarken cep telefonunu da olay yerinde bırakmış. Olay yeri inceleme ekipleri cep telefonunu ve irtibata geçtiği kişileri inceleyecek.

Ayşe’nin sosyal medyadan yazıştığı Orhan’ın kardeşi Batuhan halen orada çalışmakta olduğu Orhan ile birlikte olduklarını doğruluyor. Orhan’ın kardeşi Batuhan Ayşe hakkında ne bilgiler verdi ise haberimizde açıklayacağız. Batuhan Ayşe ile konuştuğunu ve neler konuştuğunu doğruladı.

Seda Sayan, Ayşe Mersin’de bulundu mu ?
Seda Sayan canlı yayında 15 yaşında bir kızın alıkonulması suçtur. Diyerek Batuhan’dan Ayşe’nin yerini söylemesini istedi. Batuhan Ayşe’nin aile baskısı yüzünden kaçtığını söylemiş ancak Batuha ile birlikte yaşamıyormuş. Evinden neden kaçtı yoksa kaçırıldımı araştırılıyor. Evlendirmek istedikleri için kaçtığını söylemiş.

Son gelen habere göre Ayşe parkta ihbarı geldi. Şuan çocuk parkına doğru harekete geçildi Ayşe’yi bulmak an meselesi. Ayşe kendisi mi kaçtı biri tarafından mı kaçırıldı mı ?