Şeker Köseoğlu bulundu mu

/ 7 Mayıs 2018 / / yorumsuz
Şeker Köseoğlu bulundu mu

Ordu’da yaşayan Şeker Köseoğlu birden kayboldu ve hayvanları altınları ve halısı evde bulunamadı. Şeker Köseoğlu’nu kim kaçırdı nerede bulundu yaşıyormu. Şeker Hanım neler söyledi.

7 Mayıs günü oğlu Müge Anlı programına katılarak annesi Şeker Köseoğlunun esrarengiz bir şekilde ortadan kaybolduğunu açıkladı. Şeker Köse’nin son görüldüğü gün ise 1 mayıs günü hurdacılara yemek ikram ettiği olmuş. Ancak ifade veren kişileri asayiş sorguya aldığında biz görmedik bilmiyoruz gibi kaçan cevaplar verdiler.

Şeker Köseoğlu yaşlı bir kadın ancak aklı dengesi yerinde olup köylü insandır. Yolda geçen biri su sorsa karnın açmı diye sorup yemek ikram ederek eli açıktır diye tanıtıldı. En son gören kişiler hurdacılar neden ifadelerini değiştirdiler. Sorulan her soruya açık sözlü cevap veren kadını hurdacılar mı kaçırdı.

Şeker Köseoğlu bulundu mu kendi eliyle mi verdi altınları. Evde hiçbir şey karıştırılmadan söylediği yerlerden altınlar alınmış ve hayvanları ile sanki göçmüş gibi. Evden herhangi bir tabak çanak alınmamış. Cep telefonu halen evde duran kadın öldürüldümü bulundu mu.

Şeker Köseoğlu’na ait benzin istasyonundan güvenlik kameraları kayıtları çıktı. Şeker Köseoğlu’nun göründüğü kamera da tek başına gittiği ancak 5 metre ilerisinde bir adam ile birlikte olduğu anlaşıldı. Yeşil brandalı ve siyah ön kaput korumalı eskici araçları dikkat çekti. Köyde aynı araç şüphe çekmiştir. Köyün çıkışındaki benzinliğin güvenlik kameralarındaki bu aracın sahibi ve olay ile ilişiği araştırılıyor.

Şeker Köseoğlu öldürülmüş vaziyette ormana atılmış olarak bulundu. Müge Anlı faali meçhul cinayeti araştırmaya devam ediyor. Sıradaki konu ise Şeker Köseoğlu’nun katili kim neden öldürdü ?