Şeker Köseoğlu’nun katili kim neden öldürdü ?

/ 14 Mayıs 2018 / / yorumsuz
Şeker Köseoğlu’nun katili kim neden öldürdü ?

Evinden esrarengiz olarak kaybolan Şeker Köseoğlu’nun katili kim neden öldürdü ? Ormanda ölü cesedine erişilen köylüyü kim neden kaçırdı neden öldürdü. Güvenlik kameralarından izine ulaşan Müge Anlı cinayeti aydınlatmaya çok az kaldı.

Akaryakıt istasyonunun güvenlik kameralarına yakalanan yeşil brandalı ve siyah ön kaput korumalı aracı takibe aldı. Aracın plakasına erişen Müge Anlı, araç sahibini programa davet etti. Programa katılan araç sahibi kesinlik ile olayla alakası olmadığını ve kendisini aklamak için geldiğini söyledi. Tam o sırada canlı yayına katılan bir izleyici bu köye olaydan sonrasında işim olmadığından gitmedim diyen şöforü gördüğünü söyledi. Şöfor ise beni o köyde görmeleri mümkün değil diye ifade verdi.

Şeker Köseoğlu’nun katili bulundu mu ?

Şeker Köseoğlu’nun katili konusunda şüpheler devam ediyor. Arama kurtarma ekibi cesedin bulunduğu yerden eve kadar koku yöntemi ile araştırmalara başladı. Köpeğin alabileceği bir koku evden ormana kadar nereden geldi sonrasında nereye gitti bulmaya çalışacak. Şeker Köseoğlu’nu başından vurarak öldüren katilin amacı nedir merak ediliyor. Tüm köylülerin yaptığı açıklama Şeker hanım tamamı ile ismi gibi birisi. Müge Anlı bu işin sonunu bırakmayacağını ve ŞEker Köseoğlunun katili bulundu haberini verene kadar devam edeceğini söyledi.

Hüseyin Akçam canlı yayına konuk oldu. Cinayetin işlendiği gün neredeydi ? Konuşmasında engel olan Hüseyin Akçam sorulara canlı yayında çelişkili cevaplar verdi. Verdiği cevaplar Müge Anlı’yı tatmin etmedi. Cinayet günü sorularına cevap vermekten kaçan yanıtlar verdi. Salman’da bir tane eczane olduğunu söyledi ve bazen açık bazen kapalı olduğunu söyledi. Onun için oraya gittim diyor. Ancak cinayet günü nerede olduğunu kanıtlayamadı. Ümit küfürlü sözler kullanarak Hüseyin’in üzerine yürüdü. Sen kimi kandırıyorsun üç kağıtçı sen yaptın diyerek üzerine yürüdü. Güvenlikler zor tuttu.