Sen Anlat Karadeniz 19. bölüm fragmanı

/ 26 Mayıs 2018 / / yorumsuz
Sen Anlat Karadeniz 19. bölüm fragmanı

Sen Anlat Karadeniz 19. bölüm fragmanı izle Nefes Tahir ile konuşuyor. Sen Anlat Karadeniz 19. bölüm fragmanı ön izleme izleyebileceğiniz sitemizde videosu eklenmiştir. 19. bölüm tüyoları haberimizin detayında. Nefes kaybettiği bebeğinin psikolojisini yenememektedir. Tahir Nefes’i kaybetmek istemiyor ve yanında durmak ona moral olmak istiyor.

Nefes’in bir anda Tahir’in yolunu keserek Ceylan neden duymuyor biliyor musun diye sorması ile psikolojik savaş başlar. Kızların kaybettikleri bebeklerden sonra erkeklere göre psikolojisi 4 kat daha fazla bozulur. Bunu konu alan Osman Sınav duymayan Ceylan ile Nefes’in kendi kaybettiği bebeğini birleştirir. Tekrardan psikolojisi bozulan Nefes aynı zamanda Tahir’in de psikolojisini bozacak konuşmalar yapmaya başlar. Tahir içerisinde bulunduğu bu konuşmadan bunalmış olsa da Nefes’i kırmamak için ona destek olmaya çalışır. Nefes Tahir’e çok sevdiğini söyler ve aşık olduğunu tekrar dile getirir. Tahir’e yatakta sarılarak yatar.

Nefes’in bebeği eğer yaşasaydı Ceylan’ın yaşında olacaktı. Nefes bazen keşke doğsaydı onu koklasaydım acılarını ben çekseydim ama yaşasaydı diyor. Bazen ise melek oldu acı çekmeden bu dünyadan diğer dünyaya göçtü. Doğsaydı acılar içerisinde yaşadığı her gün kendisine ve çevresine acı verecek ti diyor. İkilem arasında kalmış Nefes Sen Anlat Karadeniz 19. bölüm fragmanı izle için can atan izleyicilerinin karşısında yayınlandı. İnternetteki fragmanı yayınayan ilk haber sitesi olmaktan gurur duyuyoruz.

Sen Anlat Karadeniz 19. bölüm fragmanı izle 30 mayıs 2018

Vedat Sayar Sen Anlat Karadeniz 19. bölüm fragmanı izle videosunu görenleri dehşete düşürüyor. Kazanma hırsı kötülük hırsı ile bürünmüş bir adam. Nefret ve kin kusuyor. Yine çevresine nasıl zarar verebilirim ve başkalarının mutluluklarını nasıl bozabilirim diye sinsi planlar yapıyor. Fragmanda bu sahne de yer alıyor. Böyle adamlar yüzünden huzur yaşanması zor olan hayata isyan etmemek mümkün değil. Vedat Sen Anlat Karadeniz 19. bölüm izle dizisinde kötülükleri ile gelecek. Kendisinden başka kimseyi bir nebze düşünmeyen bu Vedat Nefes için neler yapacak ? Dizi final yapmadan önce her şeyi açıklığa kavuşturması gerekiyor. Osman Sınav’ın yönetimindeki başarılı dizi etkileyici senaryosu ile hiç tüyo vermeden ilerliyor. Fragmanları dışında tüyo almamızın çok mümkün olmadığı dizinin fragmanını izleyelim. Sen Anlat Karadeniz 30 mayıs çarşamba fragmanı yayındadır.



Benzer Konular