Sen Anlat Karadeniz 19. bölüm tekrarı ne zaman

/ 25 Mayıs 2018 / / yorumsuz
Sen Anlat Karadeniz 19. bölüm tekrarı ne zaman

Trabzon’da çekilen Sen Anlat Karadeniz 19. bölüm tekrarı ne zaman yayınlanıyor. Hangi günler Sen Anlat Karadeniz dizisinin tekrarını izleyebileceğiniz yayın akışını sizin için derledik. Eğer Sen anlat karadeniz son bölüm izleyemediyseniz üzülmeyin. Tekrarı var.

Sezon finaline bölüm bölüm yaklaşan Sen Anlat Karadeniz dizisinde gelişmeler tüm hızı ile devam ediyor. Oyuncular ile yapılan röportajlarında senaryo hakkında hiç bilgi vermiyorlar. Bildiğimiz tek şey ise Trabzon yaylalarında çekilen dizinin final bölümünün yaklaşmış olması. Sen Anlat Karadeniz final tekrarı gün ve saatlerini de yayınlayacağız. Sizin için şuanda 19. bölüm tekrarı ne zaman yayınlanıyor saat kaçta izleyebilirsiniz araştırdık.

Sen Anlat Karadeniz 19. bölüm yine reytingleri topladı. Reytingleri bu kadar yüksek dizinin final yapacağı açıklaması oyuncuları kaynaklı. Sen Anlat Karadeniz hangi oyuncular yüzünden final yapacağı açıklanmadı ancak oyuncular 1 yıldır dizi çekimlerindeler. İstanbul’da yaşamak isteyen ünlüler artık dönmek istediklerinden dolayı tekrar bölümlerini izlemeden yeni bölümlerini izlemeyin. Bir daha ne bu doğayı nede bu senaryoyu bulamayız. Oyuncular iyice Karadeniz şivelerine de alışmış durumdalar. Gündelik hayatlarına kelimeleri yerleştiğini dile getiriyorlar.

Bu güzel dizinin tekrar bölümleri bile insana mutluluk veriyor. Sizlere güzel bir haberimiz de Sen Anlat Karadeniz tekrar bölümleri yaz aylarında yine aynı kanal aracılığı ile verilecek. Ne yazikki çok büyük ihtimalle yeni sezonda göremeyeceğimiz diziler arasında olacak. Son zamanlarda çok dizi reyting alamadığından erken final yaparken reyting alan beğenilen dizinin tekrar bölümleri bile çok izlenmesine rağmen final yapması bizleri üzüyor. Pazar : 12:40 ‘ta Sen Anlat Karadeniz 19. bölüm tekrarı izleyebilirsiniz.Benzer Konular