Sen Anlat Karadeniz final tekrarı nezaman ?

/ 24 Nisan 2018 / / yorumsuz
Sen Anlat Karadeniz final tekrarı nezaman ?

Sen Anlat Karadeniz dizisi son yılların en iyi çıkış yapan dizileri arasında yer alıyor. Peki bukadar hızlı çıkış yapan Sen Anlat Karadeniz final tekrarı nezaman ? Sen anlat karadeniz dizisi tutmadımı diye söylentiler gezerken reytingleri bukadar iyi olan dizinin erken final yapma kararı almasının nedeni haberimizin devamında.

Sen Anlat Karadeniz ilk bölüm izle 24 ocak gününde gerçekleştirildi ve ilk bölüm tekrarı nezaman diye aranan en çok kelime ile haftayı tamamladı. Hatta dizinin tekrar bölümündeki reyting gerçeğinden fazla oldu. Dizideki Ulaş Tuna Astepe, İrem Helvacıoğlu, Sinan Tuzcu, Öykü Gürman ve Mehmet Ali Nuroğlu gibi sağlam oyuncu kadrosu ise diziye ilgiyi arttırırken konusunun her kesime hitap etmesi nedeni ile kısa sürede beğeni topladı ve fan grupları oluştu. Sen Anlat Karadeniz dizisi nerede çekiliyor merak edilirken birden dizinin 26. bölüm ile final yapacağı haberinin gelmesi herkesi üzdü.

Tüm tv kanalları dizilerin devamlılığı ve kendilerini de güvence altına alabilmeleri için belirli giderlerin hesaplanabilmesi ve yatırımların olabilmesi için 13 bölüm üzerinden anlaşma yapılır. Sen Anlat Karadeniz final tekrarı ne zaman demeden önce final olan 26. bölüm izle sizin için yayınlanacak. ilk 13 bölüm bittikten sonra 2. parti 13 bölüm için anlaşma imzalanmıştı. 2. paketin sona gelmesi ile Sen Anlat Karadeniz 26. Bölüm final izle kelimesinden hiç hoşnut değiliz. Peki reytingleri de bukadar güzel olan dizi neden devamı çekilmiyor?

Sen Anlat Karadeniz dizisi Trabzonda çekiliyor. Trabzon’un neresinde çekiliyor sorusundan önce neden erken finalini açıklayalım. Oyuncuların tamamı İStanbulda ikamet etmesi ve yoğun dizi seti nedeni ile uzun süredir evlerinden uzak Trabzon’da yaşamaları nedeni ile oyuncular üzerindenki psikolojik baskı dizinin sonunu getirdi. Bizler haftada 2 saat diziyi izlerken oyuncular haftanın 7 günü evlerinden uzak dizi bölümünü hazırlıyorlardı. Oyuncular üzerinden düşünürsek alıştıkları yerlerinden uzakta yaşamaları hepsini üzüyordu. Tüm bu nedenleri topladığımızda Sen Anlat Karadeniz Neden Bitiyormu ? İStanbulda çekilmesi mümkün olmayan doğa güzelliği nedeni ile 26. bölümde ne yazıkki final yapacak.

Diğer bir düşünce ise senaryonun ilerki bölümlerde yenilikçi olmayışı nedeni ile zirvede ve tadında bırakmak Sen Anlat Karadeniz final tekrarı nezaman ? 26. Bölüm oynadıktan sonra 1 hafta boyunca hemen hemen hergün final bölümü yayınlanacak.  Sen Anlat Karadeniz Ceylan kimin kızı ?Benzer Konular