Sen anlat karadeniz Nefes ile Tahir’in ilk öpüşme sahnesi

/ 12 Mayıs 2018 / / yorumsuz
Sen anlat karadeniz Nefes ile Tahir’in ilk öpüşme sahnesi

Bölümlerdir süren ayrılık bitti Sen anlat karadeniz Nefes ile Tahir’in ilk öpüşme sahnesi. Öpüşmeleri bölümlerdir beklenen Nefes ile Tahir 16. bölümde öpüştükleri sahne ile birbirlerine kavuştular.

Trabzon’da çekimi devam eden dizi bu sezon final yapacağını duyurması ile izleyiciler dizi bitmeden görmek istedikleri sahneleri ilettiler. En çok görülmek istenilen sahne Tahir’in Nefes’i ilk öptüğü sahneyi çok görmek istemeleri oldu. Yönetmen gelen yorumları dikkate alarak ilk öpüşme sahnesini bu sefer gerçekleştirdi. Daha önce yakınlaşan ikili öpüşme anına gelmişti ancak tam bir birleşme olmamıştı.

Nefes, Tahir’i ne zaman görse kalp atışları hızlanıyor ve Tahir’i her zaman çok düşünüyor ve yanında istiyordu. Tahir ise Nefes ile nasıl yakınlaşacağını bir türlü beceremiyordu. Son zamanlarda Nefes’e yakınlaşmayı ve onu öpebilmeyi çok isteyen Tahir’in hayali 16. bölümde gerçek oldu. İlk baharın da etkisi ile Tahir, Nefes’in dudaklarını öper. Dizi final yapmadan önce bize Sen anlat karadeniz Nefes ile Tahir’in ilk öpüşme sahnesini çeken yönetmenimize teşekkür ediyoruz. Ne yalan diyelim gözümüz açık gidecekti artık ha oldu ha olacak derken.


Tahir Kaleli Kimdir ?Benzer Konular