Sen Anlat Karadeniz polis Ali kim ? Gerçek amacı ne

/ 19 Mayıs 2018 / / 1 Yorum
Sen Anlat Karadeniz polis Ali kim ? Gerçek amacı ne

Sen Anlat Karadeniz 18. bölüm fragmanı yayınlanması ile birlikte polis Ali kim ? Polis Ali’nin amacı ve çıkarları neler olacak senaryodaki yeri nedir. Tahir’in arkadaşı Polis Ali hakkında detaylı bilgiler haberimizin detaylarında.

Sen Anlat Karadeniz izleyenler yeni bir oyuncu gördü. Polis Ali rolünü oynayan kişinin gerçek adı ne. Ali karakterini Temmuz Gürkan Karaca canlandırıyor. 1987 Afyon doğumlu oyuncumuz 30 yaşındadır. Kendisini Deniz Yıldızı dizisinde Atakan karakteri ile tanımıştık. Ardından Beni Affet dizisinde Yiğit’i oynamıştı. 182 cm boyunda endamlı oyuncu 78 kilo ağırlığa sahip. Ankara’da yaşayan oyuncu dizi çekimleri ve aldığı tekliflere göre yaşadığı şehri değiştirmesi gerekebiliyor. Sen Anlat Karadeniz Ali rolünü almak için Temmuz Gürkan Karaca Trabzon’a gitti. Çekimlere katılan Gürkan Polis Ali karakteri ile karşımıza çıktı.

Temmuz Gürkan Karaca’nın sevgilisi var mı ? kim

Yakışıklı oyuncuyu takip eden bayanlara üzücü haberi verelim. Oyuncumuzun şuan için halen devam eden sevgilisi olduğunu söyleyelim. Okul hayatında bir genç kız gönlünü feth etmiş ve birdaha hiç bırakmamış. Gürkan Karaca’nın da çok sevdiği sevgilisi ile halen evlenmedi ve bekar hayatı yaşıyorlar. İşte oyuncumuzun gönlünü çalan kızımızın istemi Dilara Ecem. Aşkı halen devam eden ikili evlilik yakın zamanda düşünmüyorlar ancak uzun vadede düşünüyorlar.

Sen Anlat Karadeniz tekrar bölümleri hafta içi çeşitli saatlerde veriliyor. Bunun için alakalı konumuzu okuyabilirsiniz. Konularımızı arama kutumuzdan bulabilirsiniz. Ayrıca Sen Anlat Karadeniz polis Ali kim sorusuna verdiğimiz ayrıntılı bilgiler ile teşekkürlerinizi bekliyoruz.

Haberimizin yayımlanmasının ardından Temmuz Gürkan Karaca’nın menajeri bizim ile iletişme geçmiş olup detaylı bilgi verdi. Şuan Temmuz Gürkan Karaca’nın okul arkadaşı ile aralarındaki ilişkinin bittiğini bildirdi. Şuan için ikili arasında bir aşk kalmamış olup aynı zamanda Temmuz Gürkan Karaca’nın şuan için yeni sevgilisi de bulunmamaktadır. Menajer’in tam açıklamalarını kendi ağzından yorumlar kısmından okuyabilirsiniz.

Sen Anlat Karadeniz polis Ali kim ? Gerçek amacı ne (1 Yorum)

 1. Merhaba,

  Oyuncum Temmuz Gürkan Karaca ile ilgili haberiniz için çok teşekkür ederiz.

  Fakat oyuncumuzun şu an sevgilisi yoktur. Dilara Ecem Okudan ile ilişkileri 2 yıl önce bitti.

  Ayrıca videosunu paylaştığınız kişi ise Dilara değil, beni affet dizisindeki partneri Ceren Yalazoğlu Karakoç’tur.
  Ceren Yalazoğlu Karakoç ise Osman karakoç’la evlidir.

  Video zaten yanlış, Dilara ile bir ilişkisi yoktur.
  Haberdeki bu kısımları revize etmenizi rica ediyoruz.

  iyi çalışmalar