Sen Anlat Karadeniz Vedat içeri girecek mi?

/ 3 Haziran 2018 / / yorumsuz
Sen Anlat Karadeniz Vedat içeri girecek mi?

Tahir itiraf videosunu polise verdi Sen Anlat Karadeniz Vedat içeri girecek mi merak konusu. Tahir itiraf videosunu polise verdiğini Nefes’e anlatır. Sen Anlat Karadeniz Vedat hapse girecek mi haberi çok merak ediliyor.

Tahir Nefes’e anlattığında tabi ki beklenen tepki ile karşılaşır. Nefes her ne kadar sen benden habersiz nasıl böyle bir şey yaparsın diye kızmış olsa da Tahir dinlemez. Vedat içeri biz dışarı der. Tahir’in 20. bölümdeki planı neydi peki. Nefes tamam demese de Nefes’i alıp Rusya’ya kaçma planı yapar. Ancak bunun için tabi ki gayri resmi yol çizmiştir. Kayığa binmeden önce Nefes’i kollarından tutup Tahir dudaklarına yaklaşıp Nefes’in nefesini hisseder. Yakınlaşmaları biter bitmez kayığa atlarlar. Ancak Vedat habersizdir.

Sayar Beton’un sahibi Vedat nikah masasına oturmuş hayatının en mutlu gününde nikah kıyarken şuan ona doğru yaklaşan polislerden bihaberdir. Vedat’ın nikahı kıyılabilecek mi? Sen Anlat Karadeniz 20. bölüm Vedat içeri girecek mi içeri mi girdi en önemli konu olacak. Diğer konu ise Osman Sınav’ın diziyi bitireceğini bildiğimiz dizinin sonu. Acaba Tahir ve Nefes Rusya’ya ulaşabilecekler mi yolda denizin ortasında ölecekler mi?

Sen Anlat Karadeniz Vedat hapse girecek mi

İş bu Sen Anlat Karadeniz Vedat içeri girecek mi 20. bölüm sonunda belli olacak. Ancak fragmanında gördüğümüz polis ekipleri Vedat’ı almak için hızla geliyorlar. Savcı tutuklanmaya sevkini isteyecek mi asıl konu bu. Vedat, Tahir tarafından gambazlandığını öğrendiğinde intikamını nasıl alacak göreceğiz. Yada bir diğer tahmine göre Tahir ve Nefes Rusya yolunda ölebilir Vedat içerde cezasını çekebilir Sen Anlat Karadeniz Final bölümü olmuş olur. Son bölümde Sen Anlat Karadeniz Vedat içeri girecek mi hep beraber çarşamba günü öğreneceğiz.

Sen Anlat Karadeniz Tahir ile Nefes Rusyaya gidebilecek mi


Benzer Konular