Servet dizisi oyuncu kadrosu karakterleri nerede çekiliyor?

/ 11 Kasım 2017 / / yorumsuz
Servet dizisi oyuncu kadrosu karakterleri nerede çekiliyor?

Show TV’de dizilerin yaşadığı finaller sonrasında kanal yönetimi tarafından büyük bir projenin düğmesine basıldı. Çukur dizisinin aldığı başarılar sonrasında sağlam yapımları ekrana getirmek için harekete geçen kanalın yeni dizisi Servet oldu.

Kiralık Aşk’ın yapımcısı olan Ortaks Yapım/Müge Turalı tarafından hazırlanacak olan yapımın başrol kadın oyuncuları Elçin Sangu ile Neslihan Atagül oldu. Ocak ayında ekrana gelmesi beklenilen dizinin oyuncu cast çalışmaları henüz tamamlanmadı. Bu yüzden yeni isimler geldikçe açıklamaya devam edeceğiz.

SERVET DİZİSİ OYUNCULARI VE KARAKTERLERİ

Elçin Sangu

13 Ağustos 1985 yılında İstanbul’da dünyaya geldi. Eğitimini Mersin Üniversitesi Opera Bölümü’nde tamamladı. Oynadığı diziler arasında Öyle Bir Geçer Zaman ki, Aşk Kaç Beden Giyer, Bir Aşk Hikayesi, Kurt Seyit ve Şura, Sevdam Alabora, Kiralık Aşk ve Mutluluk Zamanı gibi yapımlar yer alıyor.

Neslihan Atagül Doğulu

20 Ağustos 1992 yılında İstanbul’da dünyaya geldi. Eğitimini Yeditepe Üniversitesi Tiyatro Bölümü’nde tamamladı. Rol aldığı diziler arasında Yaprak Dökümü, İlk Aşk, Araf, Hayat Devam Ediyor, Kalbim Seni Seçti, Fatih Harbiye, Senden Bana Kalan ve Kara Sevda gibi önemli diziler yer alıyor.

NEREDE ÇEKİLİYOR?
Dizinin çekimleri İstanbul’da gerçekleştirilecek. Set adresleri ve daha fazla bilgiler ilerleyen haftalarda geldikçe yayınlamaya devam edeceğiz.Benzer Konular