Sevda’nın Bahçesi dizisi oyuncu kadrosu konusu ve karakterleri

/ 23 Ağustos 2017 / / yorumsuz
Sevda’nın Bahçesi dizisi oyuncu kadrosu konusu ve karakterleri

Kanal D ekranlarında yeni sezonda çok farklı ve güzel bir dizi izleyici karşısında olacak. Sevdanın Bahçesi isimli yapımın tanıtım fragmanı yayınlandı. Ayrıca diziye yeni bir isim daha bugün katıldı.

Gold Film tarafından hazırlanan ve başrolünde Emre Kınay ve Sibel Can’ın yer aldığı dizi izleyicileri ekran başına kilitlemek için geliyor. Hangi gün yayınlanacağı konusunda henüz açıklama yapılmazken diğer detayları sizlerle paylaşmaya devam edelim.

DİZİNİN KONUSU
Aynı semtte hayata gözlerini açmış ve birbirine aşık olmuş 2 gencin yıllar sonraki farklı hayatlar yaşarken karşılaşması anlatılacak. Dizinin yönetmen koltuğunda ise Emir Khalilzadeh oturuyor.

SEVDANIN BAHÇESİ OYUNCULARI KARAKTERLERİ VE İSİMLERİ
Emre Kınay

5 Mart 1970 yılında İstanbul’da dünyaya geldi. Eğitimini Mimar Sinan Üniversitesi Tiyatro Bölümünde tamamladı. Son olarak Kara Yazı dizisi ile izlediğimiz tecrübeli oyuncunun rol aldığı yapımlar arasında Bizimkiler, Yılan Hikayesi, Yeditepe İstanbul, Baba, Ölümüne Sevdalar, İki Aile, Aile Reisi, Dürüye’nin Güğümleri, Güneşi Beklerken ve Güneşin Kızları isimler yer alıyor.

Sibel Can

1 Ağustos 1980’de İstanbul’de dünyaya geldi. Geçtiğimiz yıllarda dizilerde yer alan ünlü isim, uzun bir zaman sonra yeniden setlere döndü. Rol aldığı yapımlar arasında Kaldırım Çiçeği, Gülüm, Berivan, Reyting Hamdi, Saklambaç ve Ahh İstanbul gibi yapımlar yer alıyor.

Baran Bölükbaşı

1 Mayıs 1994 yılında İstanbul’da dünyaya geldi. Eğitimini Beykent Üniversitesi Oyunculuk Bölümünde tamamladı. Adı efsane ile adını duyurmayı başardı.

Alina Boz

TANITIM FRAGMANI