Seven Ne Yapmaz dizisi oyuncu kadrosu konusu karakterleri

/ 24 Temmuz 2017 / / yorumsuz
Seven Ne Yapmaz dizisi oyuncu kadrosu konusu karakterleri

ATV ekranlarında uzun zamandır beklenilen dizi sonunda başlıyor. Ekranların sevilen oyuncularından Seren Şirince ve Yusuf Çim’in başrolünde yer alacağı dizi Seven Ne Yapmaz’ın çekimleri başladı.

Güncelleme : Sevilen dizi Çarşamba akşamı ilk bölümüyle yayında olacak. Dizinin tüm detaylarını sizlerle paylaşmaya devam edeceğiz.

Son olarak İçimdeki Fırtına isimli dizi ile izleyici karşısında olan Yusuf Çim’in yeni rol alacağı yapım heyecanla beklenmeye başlandı.

Metin Balekoğlu’nun yönetmenliğini yapacağı dizinin ilk bölümleri Ağustos ayında yayında olacak. Yeni yapım ile ilgili Seven Ne Yapmaz Nerede Çekiliyor? gibi bazı sorular gelmeye başladı. Bu sorular ile ilgili de detayları sizlerle paylaşmaya devam edeceğiz. Karadeniz’de çekildiği yönünde haberler gelmeye başladı.

DİZİNİN KONUSU
Güllü filminin benzeri bir yapım olarak izleyici karşısında olacak.

SEVEN NE YAPMAZ DİZİSİ OYUNCULARI KARAKTERLERİ İSİMLERİ
OZAN EKİNSOY – YUSUF ÇİM

26 Eylül 1991 yılında İstanbul’da dünyaya gelmiştir. Son zamanların sevilen erkek oyuncuları arasında yer almaktadır. Rol aldığı diziler arasında Ezra, Çilek Kokusu, Hanım Köylü ve İçimdeki Fırtına gibi yapımlar yer almaktadır. Ancak Yusuf Çim’in en çok tanınmasına neden olan Çilek Kokusu dizisi olmuştur.

NAZLI – SEREN ŞİRİNCE

1 Ocak 1991 yılında İzmir’de dünyaya gelen ünlü isim, İlişki Durumu Karışık ile adından söz ettirmiştir. Araf Zamanı, Aşk Ekmek İster, İlişki Durumu Karışık ve İlişki Durumu Evli isimli yapımlarda rol almıştır.

ECEM ÇALIK – Arzu Aycı

20 Ekim 1989 yılında İzmir’de dünyaya geldi. Eğitimini Müjdat Gezen Sanat Merkezi’nde Kamera Önü oyunculuk olarak tamamlamıştır. Rol aldığı diziler arasında Muhteşem Yüzyıl Aramızda Kalsın, Son Destan ve İkisini de Sevdim adlı TV dizisi yer almaktadır.

SERTAN ERKAÇAN – Recep Karaman

1 Nisan 1987 İstanbul’da doğmuştur. Es Es, Atlılar, Adını Kalbime Yazdım, Acil Aşk Aranıyor ve Kaçın Kurası adlı yapımlarda rol almıştır.

SERHAT PARIL – Mehmet Eğilmez

27 Temmuz 1983 İzmir’de dünyaya gelmiştir. Eğitimini Dokuz Eylül Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Oyunculuk Bölümü’nde tamamlamıştır. Oynadığı diziler arasında Babam İçin, Medcezir, Muhteşem Yüzyıl: Kösem, Oyunbozan ile Cesur ve Güzel gibi yapımlar yer almaktadır.

Seven Ne Yapmaz dizisinin tanıtım fragmanı ve nerede çekildiğine dair detaylar ilerleyen günlerde yayında olacaktır. ATV ekranlarında hangi gün yayında olacağı hakkında ise detaylar geldikçe paylaşmaya devam edeceğiz.

1.Bölüm FragmanıBenzer Konular