Show tv Zahide Yetiş İletişim Formu Cep Telefonu Numarası

/ 28 Ekim 2018 / / yorumsuz
Show tv Zahide Yetiş İletişim Formu Cep Telefonu Numarası

Show tv ekranlarında yayınlanan Zahide Yetiş’le programı yoğun ilgi görüyor. İzleyiciler Zahide Yetiş Cep Numarası ile programa katılmak ve stüdyosu nerede ise programda stüdyo konuğu olmak için iletişim formu aramaktalar. Zahide Yetiş nasıl ulaşılır ve stüdyo konuğu olmak için Zahide Yetiş Whatsapp hattı üzerinden iletişim kurmak istiyorlar. Zahide Yetiş Whatsapp iletişim numarası ve ihbar hattı konusunda makalemizde bilgiler yer almaktadır.

Zahide Yetiş Cep Numarası

Zahide Yetiş kimdir, nereli, eşi. Zahide Yetiş 7 Temmuz 1979 yılında Viyana’da dünyaya geldi. Yaşı 39. Liseyi İzmir Özel Fatih Koleji’nde okudu. Dokuz Eylül Üniversitesi Satış Yönetimi ve İşletme Bölümü’nden mezun oldu. TRT’de çocukluk döneminde seslendirmeler yaptı. Birçok programda sunuculuk yaptı. 2009 yılında Kanal D’de yayınlanan Doktorum programıyla tanındı. ATV’de yayınlanan Zahide ile Yetiş Hayata isimli programın sona ermesinden sonra, 7 Aralık 2015’ten beri Show TV’de haftaiçi her sabah yayınlanan Zahide Yetiş’le programını sunmaktadır. Ayrıca Dinle! Hayat Sana Fısıldıyor! başlıklı bir kitap yazmıştır . Engelli yazar Onur Ustaoğlu’nun yazdığı Hey! Biz de Buradayız isimli sesli kitaba seslendirme ve tanıtımda destek vermiştir. Daha önce bir defa evlilik yapan ve boşanan Yetiş, halen iş adamı Cem Arısoy ile evlidir. Çiftin Aras adında bir oğulları vardır.

Zahide Yetiş evi nerede evinin videosu

Zahide Yetiş’ten yeni sezona dair tüyolar!  Havuzu, muz ağaçları ve yemyeşil bahçesiyle Zahide Yetiş Çeşme’deki yeni evinin kapılarını ilk kez Show TV’ye açtı. Oğlu Aras’ı ilk kez kameralarla tanıştıran Yetiş, doğum sonrası nasıl kilo verdiğini açıkladı. Yeni sezona birçok sürprizlerle geri döneceğinin sinyallerini verdi. Zahide Yetişle 17 Ağustos Pazartesi gününden itibaren Show TV’de başlıyor.  Zahide Yetiş evi nerede evinin videosu Show tv yayınında gösteriliyor.

Zahide Yetişe nasıl ulaşılır birçok izleyici merak ediyor.  Zahide Yetiş menajeri konusunda bilgi almak istiyorlar. Zahide Yetiş Yardımcısı Şerif Çağlayan, Zahide Yetiş Asistanı Cemile Özkul’dur.  Zahide Yetiş ve programa katılan doktorlara uzman kişilere kolayca ulaşın diye Başvuru Telefon Numarası Whatsapp İletişim Numarası (Show Tv) den alıp sizlerle paylaşmak istiyoruz:1

Zahide yetiş telefon numarası 0212 471 96 96 olarak programda iletişim ihbar hattı olarak belirtilmektedir.  Sizde 0212 471 96 96 numarası üzerinden Zahide Yetiş stüdyosu nerede ve stüdyoya seyirci olmak için ne yapmak gerekir öğrenebilirsiniz.

ZAHİDE YETİŞ’LE Her sabah capcanlı bilgi dolu keyifli sohbetler eşliğinde tüm merak edilenler “Zahide Yetiş’le”de cevap bulacak.

Sağlığın güvenilir ismi, sabahın gülen yüzü Zahide Yetiş, dertlere derman olmaya devam ediyor. Sağlığınızla ilgili cevap aradığınız tüm soruları Türkiye’nin en ünlü doktorları canlı yayında yanıtlıyor. Maddi imkansızlıktan dolayı tedavi olamayan hastalar çareyi “Zahide Yetiş’le”de arıyor.
Birbirinden değerli uzman konuklar, hayatı kolaylaştıran püf noktalar, ilişkiler, bitkisel karışımlar, sağlık haberlerindeki son gelişmeler…

Zahide Yetiş whatsapp

Zahide Yetiş’le 514. Bölümü; Estetik Cerrah Doç. Dr. Hayati Akbaş estetikle ilgili son gelişmeler, güzellik sırları ve güncel uygulamaları paylaştı. Kadın Hastalıkları ve Tüp Bebek Uzmanı Bülent Tıraş kadın hastalıkları ve zor gebeliklerle ilgili merak edilen soruların yanıtlarını verdi.

Zahide Yetiş’le 514. Bölümü; 14 yıllık kocası tarafından fiziği beğenilmediği için evden kovulan 2 çocuk annesi Manise Hanım son çare olarak Zahide Yetiş’e başvurdu. Fiziği yüzünden günlük yaşamında yeterince zorluk yaşayan Manise Hanım, kocasının kendine yaptığı psikolojik baskıları da anlattı.

Zahide Yetiş’le 513. Bölümü; Diyetisyen Fevzi Özgönül nasıl beslenmeliyiz, sağlıklı kilo vermek için nelere dikkat etmeliyiz sorularını yanıtlarken, Fizyoterapist Hakan Kaymaz geçmeyen bel ve boyun ağrılarıyla ilgili bilgiler verdi.

Serap, Serhat’ın annesiyle konuştu!
Zahide Yetiş’le 513. Bölümünde; boyu yüzünden çekmediği kalmayan Serap’a Serhat talip olmuştu. İkili birbirlerine soru sormuş ve soruları samimiyetle cevaplamışlardı. Serhat ve Serap’ın görüşmesinden sonran Serhat’ın annesi Serap ile canlı yayında görüştü

Zahide Yetiş’le’nin 512. Bölümü; Diyetisyen Fevzi Özgönül nasıl beslenmeliyiz, sağlıklı kilo vermek için nelere dikkat etmeliyiz sorularını yanıtlarken, Fizyoterapist Hasan Kaymaz geçmeyen bel ve boyun ağrılarıyla ilgili bilgiler verdi.

“Kocama şiddet uyguluyorum!”
Zahide Yetiş’le’nin 512. Bölümünde; Sevgi Hanım “kocama şiddet uyguluyorum” diyerek eşi ile birlikte Zahide Yetiş’le programına katıldı. Bu problemden kurtulmak istediğini dile getiren Sevgi Hanım artık tedaviye başlamak istediğini söyledi.

Zahide Yetiş’le’nin 511. Bölümü; Yemek Yazarı Elif Korkmazel lezzetli tarifler verirken, Psikolog Ramazan Şimşek ilişkilerde nelere dikkat etmeliyiz, aşkın ömrü kaç yıl, evlilikte çiftler birbirlerine nasıl davranmalı sorularını yanıtladı. Genel Cerrah Op. Dr. Servet Yetgin ise hemoroitle ilgili bilinmeyenleri anlattı.

Serap talibini ilk kez görüyor!
Zahide Yetiş’le 511. Bölümünde; 2 Metrelik boyu yüzünden sıkıntılar yaşayan ve evden atılan Serap, Zahide Yetiş’in konuğuydu. Programda hayatının seyri değişen Serap’a 2 metre 10 cm’lik Serhat bey talip oldu. Serhat’ın evine ekibini gönderen Zahide Yetiş, Serhat’a merak edilenleri sordu.

Zahide Yetiş’le’nin 510. Bölümü; Yemek Yazarı Elif Korkmazel lezzetli tarifler verirken, Kök Hücre Uzmanı Dr. Yüksel Büküşoğlu kök hücre nedir, nasıl uygulanır, kök hücre gençleştirir mi sorularını yanıtladı.

Nigar çok yediği halde neden zayıflıyor?
Zahide Yetiş’le’nin 510. Bölümünde; Genç bir kadın fakat bir çocuğun kilosunda olan 27 yaşındaki Nigar Hanım, Zahide Yetiş’leye katıldı. 33 kilo olan Nigar Hanım bir öğünde yedikleri herkesi şaşırttı. Çok fazla yemek yemesine rağmen Nigar Hanım kilo vermeye devam etti.

Zahide Yetiş’le’nin 509. Bölümü; son teknoloji tıbbi olanaklar ve uzman doktorlarla birlikte sağlık sorunlarına çözüm aranan “Zahide Yetiş’le” bugün; Yemek Yazarı Elif Korkmazel pratik yemekler tarifi verirken, Aile Hekimi Uzmanı Dr. Aydın Duygu nasıl beslenmeliyiz, hangi besinleri hayatımızdan çıkarmalıyız sorularını yanıtladı.

Hafize Hanım’ın hijyen hastalığı!
Zahide Yetiş’le 509. Bölümünde; Evine lağım bastıktan sonra temizlik hastalığına yakalanan Hafize Hanım evdeki eşyalara kimseyi dokundurtmuyor. Ellerini gün içince çok fazla yıkayan Hafize Hanım, Zahide Yetiş’le ekibini de pazarlık yaparak eve aldı. Geliniyle bu titiz halleri yüzünden tartışan kayınvalidesi son çare olarak Zahide Yetiş’e başvurdu.

Zahide Yetiş’le 508. Bölümü; Yemek Yazarı Elif Korkmazel pratik tarifler verirken, Dermatoloji Uzmanı Dr. Hande Ulusal cilt sağlığımızı nasıl korumalıyız, daha genç görünüme kavuşmanın sırrı ne sorularını yanıtladı.

Serap çift cinsiyetli mi?
Zahide Yetiş’le 508. Bölümünde; 2 metre boyu yüzünden evden atılan Serap hakkında gazete haberleri çıktı. Haberlerde Serap’ın boyundan başka çift cinsiyetli olduğu yazılınca Zahide Yetiş, Serap’ı doktora gönderdi. Serap’ı muayne eden Yrd. Doç. Dr. Suat Süphan Erşahin Zahide Yetiş’le canlı yayınına bağlanarak durumu açıkladı.

Zahide Yetiş’le 507. Bölümü; Yemek Yazarı Elif Korkmazel pratik tarifler verirken, Fizyolog Prof. Dr. Üner Tan, Üner Tan sendromu nedir, belirtileri nelerdir, bu sendromun tedavisi mümkün mü sorularını yanıtladı. Bacaklarda his kaybı neden olur, kaslarda oluşan güçsüzlüğün sebebi nedir? Fizyoterapist Zafer Aksungur ve Beyin ve Sinir Cerrahisi Uzmanı Op. Dr. Kerem Bıkmaz, tüm bilinmeyenleri yanıtlamak için Zahide Yetiş’in konuğu oldu. Moleküler Biyoteknoloji Uzmanı Vedat Burak Budak ise kök hücre tedavisi ile ilgili bilinmeyenleri anlattı.

Gülseren Hanım’ın yepyeni görüntüsü!
Zahide Yetiş’le 507. Bölümünde; Sakalları yüzünden hayatı alt üst olan Gülseren Hanım, son çare olarak Zahide Yetiş’le canlı yayınına katıldı. Tedaviye başlayan Gülseren Hanım son görüntü herkese şok yarattı. Sakallarından kurtulan Gülseren Hanım eşiyle duygusal bir an yaşadı.

Zahide Yetiş’lenin 506. Bölümü; son teknoloji tıbbi olanaklar ve uzman doktorlarla birlikte sağlık sorunlarına çözüm aranan “Zahide Yetiş’le” bugün; Yemek Yazarı Elif Korkmazel’in lezzetli tariflerini yapacağı programda Onkoloji Uzmanı Dr. Yavuz Dizdar sağlık ve beslenme üzerine çarpıcı açıklamalarda bulundu. Estetik Cerrah Doç. Dr. Hayati Akbaş ise estetikle ilgili son gelişmeler, güzellik sırları ve güncel uygulamalarla ilgili merak edilenleri yanıtladı.

Gülseren Hanım doktoruyla buluştu!
Zahide Yetiş’le 506. Bölümünde; 9 yıldır çocuk hasretiyle yanıp tutuşan Gülseren Hanım, doktoruyla buluştu. En büyük destekçisi olan eşiyle beraber tetkikler yaptırdı. Ultrasona giren Gülseren Hanım, aldığı haber ile mutluluktan göz yaşlarına hakim olamadı. Gülseren Hanıma ise en beklediği haberi Zahide Yetiş verdi.

Zahide Yetiş’le 505. Bölümü; Yemek Yazarı Elif Korkmazel’in pratik yemekleri ve lezzetli tarifleriyle konuk olacağı programda, Doç. Dr. Oytun Erbaş hastalıkların psikolojik yönleri var mı, inisülin direnci nedir sorularını yanıtladı. Gıda Mühendisi Aslı Elif Samancı ise propolisle ilgili merak edilenleri anlattı.

2 metreye ulaşan boyu yüzünden evden atıldı!
Zahide Yetiş’le 505. Bölümünde; 24 yaşındaki Serap Demir akromegali hastalığı yüzünden zor zamanlar geçirdi. Ailesi ve arkadaşları tarafından dışlanan Serap Demir, Zahide Yetiş’leye katıldı. Boyu yüzünden üvey babası tarafından evden atıldı. Doç. Dr. Oytun Erbaş, Serap Demir’in artık boyu uzaması için tedavi gerektiğini açıkladı.

Zahide Yetiş’le 504. Bölümü; Yemek Yazarı Elif Korkmazel’in lezzetli tarifleri ve pratik yemekleriyle konuk olduğu programda Araştırmacı-Yazar Mehmet Ali Bulut kan grubuna göre nasıl beslenmeliyiz, çocuklarımıza isim seçerken nelere dikkat etmeliyiz sorularını yanıtladı.

30 senedir hastalıkları teşhis edilemiyor!
Zahide Yetiş’le 504. Bölümünde; İzmir’de yaşayan bir ailenin kadınları 3 kuşaktır adı bile belli olmayan bir hastalık ile mücadele ediyor. 30 senedir teşhis koyulamayan hastalıkla mücadele ailenin kadınları ayağa kalkamadıkları için sürünmek zorunda kalıyor. Yeni evli olan Bahar ise bu hastalığın çocuğuna ve gelecek yeni nesile aktarılmasını istemediği için son çare olarak Zahide Yetiş’e başvurdu.

Zahide Yetiş’le 503. Bölümü; Yemek Yazarı Elif Korkmazel’in lezzetli tarifleri ve pratik yemekleriyle konuk olduğu programda Eczacı Elif Kaya, Gaps diyeti nedir ve nasıl yapılır, bağırsak nasıl güçlendirilir sorularını yanıtladı. Genel Cerrahi ve Onkolojik Cerrahi Uzmanı Prof. Dr. Serdar Yol mide kanseri ile ilgili merak edilenleri anlatırken, Psikolojik Danışman Mehtap Kayaoğlu ilişkilerde dikkat edilmesi gereken noktaları paylaştı.

Gülseren Hanım ile eşi ilk kez baş başa yemeğe çıktı!
Zahide Yetişle’nin 503. Bölümünde; Gülseren Hanım ile eşi Muhittin Bey ilk önce romantık bir İstanbul turu yaptılar. Yemeğe çıkıp, dertleştiler. Gülseren Hanım dış görünüşüne aldanmadığı için eşine teşekkür etti.

Zahide Yetiş’le 502. Bölümü; Beyin Omurilik ve Sinir Cerrahisi Uzmanı Prof. Dr. İsmail Hakkı Aydın beynimizin yüzde kaçını kullanıyoruz, beyin sağlımızı nasıl korumalıyız, ne zaman doktora gitmeliyiz sorularını yanıtlayıp tüm bilinmeyenleri Zahide Yetiş’le’de anlattı. Lazere gitmesine rağmen yüzündeki tüylerden kurtulamayan Gülseren Hanım, Zahide Yetiş’e başvurdu.

Ayşe teyze kızına kavuştu!
Zahide Yetiş’le 502. Bölümünde; Lösemi hastası olan Ayşe teyzenin son isteğini Zahide Yetiş gerçekleştirdi. 10 yıldır görmediği kızını bulup canlı yayında Ayşe Teyze ile buluştaran Zahide Yetiş, onlara konuşma fırsatı verdi. Bu büyük buluşma sonrası stüdyoda duygusal anlar yaşandı.

Zahide Yetiş’le 501. Bölümü; Prof. Dr. Özlem Er prostat nedir, tedavi yöntemleri nelerdir sorularını yanıtladı. İlahi şuur ile hastalıkları tedavi ettiğini iddia eden Erdal Efe, Zahide Yetiş’in konuğu oldu.

Gülseren Hanımın çilesi!
Zahide Yetiş’le 501. Bölümünde; Sakalları yüzünden hayatı alt üst olan Gülseren Hanım, son çare olarak Zahide Yetiş’le canlı yayınına katıldı. Zahide Yetiş’e durumunu ve yaşadıklarını anlatan Gülseren Hanım, Zahide Yetiş’ten kendisine yardım edeceğine dair söz aldı.

Zahide Yetiş’le’nin 500. Bölümü; Op. Dr. Sultan Kaya Ünsal göz sağlığı ve tedavi yöntemlerini anlattı. İlahi şuur ile hastalıkları tedavi ettiğini iddia eden Erdal Efe, Zahide Yetiş’in konuğu oldu.

Doç. Dr. Oytun Erbaş tıptaki plasebo etkisini gösterdi!
Zahide Yetişle’nin 500. Bölümünde; Doç. Dr. Oytun Erbaş Zahide Yetişle’nin konuğu oldu. Büyük bir iddiada bulundu. Hazırladığı ilacın hastalarının ağrılarının 50 saniyede yok olduğunu söyledi. Bazı hastalar ağrılarının yok olduğunu belirtti. Ancak Erbaş verdiği karışımın su, şeker ve soda olduğunu açıkladı. Plasebe etkisini seyirciye göterdi.

Zahide Yetiş’le’nin 499. Bölümü; Patoloji ve Fitoterapi Uzmanı Dr. Elif Güveloğlu bitkilerle çeşitli rahatsızlıkların tedavisi yapılabilir mi, bitkilerin şifası var mı sorularını yanıtlarken, egzama ve sedef tedavisinde bilinmeyenleri açıklıyor. İç Hastalıkları ve Hematoloji Uzmanı Prof. Dr. Mustafa Çetiner ve Gastroenteroloji Uzmanı Prof. Dr. Kadir Demir kanserin tedavisi var mı, kanser bitkilerle tedavi edilebilir mi sorularını yanıtlarken, Girişimsel Nöroradyoloji Uzmanı Doç. Dr. Eren Erdem girişimsel nöroradyoloji ile ilgili çarpıcı açıklamalarda bulundu. Bitkilerle kanseri tedavi ettiğini iddia eden Şevki Güngör ise Zahide Yetiş’in konuğu oldu.

Egzamanın tedavisi için ne yapılmalı?
Zahide Yetiş’le 499. Bölümünde; Zahide Yetiş’in canlı yayın konuğu olan Patoloji ve Fitoterapi Uzmanı Dr. Elif Güveloğlu, 9 Yaşındaki Enes’in egzamalarını inceledikten sonra egzama hastalarına karışımlar önerdi. Önerdiği karışımların yapımını gösteren Dr. Elif Güveloğlu, nasıl kullanılacağını anlattı.

Zahide Yetiş’lenin 498. Bölüm; Yemek Yazarı Elif Korkmazel birbirinden lezzetli tarifler verirken, Araştırmacı-Yazar Mehmet Ali Bulut ve Hacamat Uzmanı Dr. Ali Alter hacamata dair merak edilenleri anlattı. Estetik Cerrah Doç. Dr. Hayati Akbaş ise estetikle ilgili son gelişmeleri ve güzellik sırları verdi.

Hacamat nasıl uygulanır?
Zahide Yetiş’lenin 498. Bölümünde; Araştırmacı-Yazar Mehmet Ali Bulut ve Hacamat Uzmanı Dr. Ali Alter 5000 yıllık şifa kaynağı hacamatın ne olduğunu, nasıl uygulandığını, ne zamanlar yapılabildiğini anlattı.

Zahide Yetiş’le 497. Bölümü; Yemek Yazarı Elif Korkmazel pratik yemekleri ve lezzetli tarifleriyle konuk olurken, Diyetisyen Fevzi Özgönül, Diyetisyen Berrin Yiğit ve Dr. Aydın Duygu diyete dair merak edilen soruları yanıtladı. Op. Dr. Akın Akyurt ise göz sağlığı ve tedavi yöntemlerini anlattı.

Nasıl sağlıklı zayıflanır?
Zahide Yetiş’le 497. Bölümünde; Zahide Yetiş’in canlı yayın konuğu olan Diyetisyen Fevzi Özgönül, Diyetisyen Berrin Yiğit ve Dr. Aydın Duygu nasıl sağlıklı zayıflanır konusunda tartışıyor. Fikir ayrılığına düşen uzmanlar, zayıflamak istenirken nerelerde hata yapıldığını tartışıyor.

Zahide Yetiş’le 496. Bölümü; Genel Cerrahi Uzmanı Prof. Dr. Murat Aksoy merak edilen konular ve çarpıcı açıklamalarıyla konuk olurken, Yemek Yazarı Elif Korkmazel lezzetli tariflerini verdi.

Zahide Yetiş’le 495. Bölümü; Dr. Yavuz Dizdar sağlığımız için neler tüketmeliyiz, yediğimiz gıdalar güvenli mi, nelere dikkat etmeliyiz sorularını yanıtlarken, Yemek Yazarı Elif Korkmazel pratik yemekleri ve lezzetli tarifleriyle konuk odlu.

Zahide Yetiş süt patlamasını test etti!
Zahide Yetişle’nin 495. Bölümünde; Dr. Yavuz Dizdar sağlığımız için neler tüketmeliyiz, yediğimiz gıdalar güvenli mi, nelere dikkat etmeliyiz sorularını yanıtladı. Zahide Yetiş ile birlikte süt patlar mı diyerek canlı yayında test ettiler. Dizdar, sütün kaynayınca enerjisinin ya patlayarak ya da fokurdayarak çıkacağını belirtti.

Zahide Yetiş’le 494. Bölümü; geçmeyen ağrıları ve bel-boyun fıtığını manuel terapi yöntemi ile tedavi eden Fizyoterapist Zafer Aksungur konuk oldu. Kadın Hastalıkları ve Tüp Bebek Uzmanı Bülent Tıraş kadın hastalıkları ve zor gebeliklerle ilgili merak edilenleri yanıtladı. Yemek Yazarı Elif Korkmazel’in lezzetli tarifler vereceği programda Obezite ve Genel Cerrahi Doktoru Emin Ersoy obezitenin önüne nasıl geçebileceğimizi anlattı.

Zahide Yetiş’in doğum anı!
Zahide Yetiş’le 494. Bölümünde; Zahide Yetiş programda doğum sürecinde yaşadığı güzel anları sevenleriyle paylaştı. Oğlu Atlas’ın dünyaya geliş sürecini anlatan Zahide Yetiş duygusal anlar yaşadı. Eşi Cem Bey ve kayınvalidesi bu güzel anlarda neler hissettiklerini mikrofonlara açıkladı.

Zahide Yetiş’lenin 493. Bölümü; hoş sohbetiyle, hayattan çıkardığı derslerle Tüm Türkiye’yi ağlatan, güldüren, düşündüren Eğitimci-Yazar Alişan Kapaklıkaya’yı yepyeni öyküleriyle konuk etti. Op. Dr. Berktuğ Erdoğan göz sağlığı ve tedavi yöntemlerini anlatırken, Diş Hekimi Umur Arıkan diş sağlığı ve tedavi yöntemleriyle ilgili bilgiler verdi. Yemek Yazarı Elif Korkmazel ise pratik yemekleri ve lezzetli tarifleriyle Zahide Yetiş’in konuğu oldu.

Alişan Kapaklıkaya’dan yepyeni bir hikaye!
Zahide Yetişle’nin 493. Bölümünde; Alişan Kapaklıkaya, yüreklere dokunan hikayeleriyle Zahide Yetişle’nin konuğu oldu. Kalplere dokunan yeni hikayesiyle herkesi etkiledi.

Diyabet hastalarında implant tedavisi!
Zahide Yetiş’le 493. Bölümünde; Zahide Yetiş’in canlı yayın konuğu olan Diş Hekimi Umur Arıkan, ağız ve diş sağlığı hakkında merak edilenleri anlattı. Sağlık açısından önemli bilgiler paylaşan Umur Arıkan, diyabetli hastalar için implant tedavisi yapılır mı sorusunu yanıtladı.

Zahide Yetiş’le 492. Bölümü; Beyin ve Sinir Cerrahi Uzmanı Op. Dr. Gökhan Özçınar bilinçsiz bel ve boyun tedavi yöntemlerini yorumladı.

Süt patlar mı?
Zahide Yetiş’le 492. Bölümünde; Gıda Mühendisi Nurcan Çelik, gündeme bomba gibi düşen patlayan pastörize süt videosunu Zahide Yetiş’le canlı yayınında inceledi. Sütün içine “Kostik” adlı malzeme katılınca böyle bir durum olabileceğine dikkat çeken Nurcan Çelik, konu hakkında yapılan açıklamayıda değerlendirdi.

Bel fıtığı tedavisi için gitti, adeta işkence gördü!
Zahide Yetiş’le 492. Bölümünde; 37 yaşındaki Temel Bey sırt ağrıları için gittiği yerde zor durumda kaldığını açıkladı. Zahide Yetiş’leye katılan Temel Bey tedavi adı altında acı dolu anlar yaşadığını, ağrılarının daha da arttığını ve felç kalma riski olduğunu anlattı.

Zahide Yetiş’le 491. Bölümü; çarpıcı açıklamaları ile gündemi belirleyen Prof. Dr. Erkan Topuz hiç duymadığınız bilgilerle konuk oldu.

Erkan Topuz şarbon tehlikesini açıkladı!
Zahide Yetişle’nin 491. Bölümünde; Zahide Yetiş’e Prof. Dr. Erkan Topuz konuk oldu. Şarbon tehlikesi hakkında bilinmesi gerekenleri anlattı. Besinler hakkında bilgiler verdi. Ezber bozan açıklamalarıyla soruları yanıtladı.

Zahide Yetişle’nin 490. Bölümü; son teknoloji tıbbi olanaklar ve uzman doktorlarla birlikte sağlık sorunlarına çözüm aranan “Zahide Yetiş’le” bugün; Yemek Yazarı Elif Korkmazel Ramazan’a özel lezzetli ve pratik tarifler verirken, hoş sohbetiyle, hayattan çıkardığı derslerle tüm Türkiye’yi ağlatan, güldüren, düşündüren Eğitimci-Yazar Alişan Kapaklıkaya yepyeni öykülerle Zahide Yetiş’in konuğu oldu. Eczacı Hülya Kayhan ise saç dökülmesi, saçkıran, sivilce, vücut çatlakları ve daha birçok şikayet için organik yağlarla evde yapılabilecek doğal karışım tarifleri verdi.

Zahide Yetiş’le’nin 489. Bölümü; “Zahide Yetiş’le” bugün; Yemek Yazarı Elif Korkmazel iftar sofralarına lezzet katacak tarifler verirken, Dr. Fevzi Özgönül sağlığımız için bayramda nasıl beslenmeliyiz sorusunu yanıtladı. Estetik ve Plastik Cerrahi Uzmanı Doç. Dr. İbrahim Aşkar estetik ve güzellik uygulamalarına dair merak edilenleri anlattı.

Zahide Yetiş’le 488. Bölümü; Halk Sağlığı Uzmanı Doç. Dr. Oğuz Özyaral stres azaltmaya yardımcı öneriler, sindirim sistemini rahatlamaya yardımcı tarifler paylaştı. Ayrıca Beyin ve Sinir Cerrahisi Uzmanı Op. Dr. Kerem Bıkmaz her bel ağrısı, bel fıtığı mıdır, evde bel fıtığını anlamak mümkün mü sorularını yanıtladı.

Op. Dr. Kerem Bıkmaz’dan Prof. Dr. Oğuz Özyaral’a canlı yayında tedavi!
Zahide Yetiş’le’nin 488. Bölümünde; Op. Dr. Kerem Bıkmaz ve Prof. Dr. Oğuz Özyaral, Zahide Yetiş’in canlı yayın konukları oldular. Prof. Dr. Özyaral’ın belindeki şikayetlerden bahsetmesinin üzerine Op. Dr. Bıkmaz kendisini canlı yayında muayene etti.

Zahide Yetiş’le 487. Bölümü; Dr. Feridun Kunak sağlığa dair çok özel karışımları, ağrılar için doğal etkili önerileri ve güzelliğe dair basit ve pratik formülleriyle Zahide Yetiş’in konuğu oldu.

Zahide Yetiş’le 486. Bölümü; Yemek Yazarı Elif Korkmazel Ramazan’a özel lezzetli ve pratik tarifler verirken, Beyin ve Sinir Cerrahisi Uzmanı Prof. Dr. Serdar Baki Albayrak beyinde meydana gelen hastalıkların sebepleri ve tedavi yöntemleri, beyin pili ameliyatlarına dair merak edilen soruları yanıtladı.

Zahide Yetiş’le 485. Bölümü; Son teknoloji tıbbi olanaklar ve uzman doktorlarla birlikte sağlık sorunlarına çözüm aranan “Zahide Yetiş’le” bugün; Yemek Yazarı Elif Korkmazel iftar sofralarına lezzet katacak tarifler verirken, Fizyoterapist Zafer Aksungur ile Beyin ve Sinir Omurilik Cerrahisi Uzmanı Op. Dr. Gökhan Özçınar ile çok konuşulan geleneksel bel ve boyun ağrıları geçirme yöntemleri konuşuldu. Güzellik Danışmanı Ahu Karaduman ise bölgesel incelme ve cilt bakımının sırlarını verdi.

Zahide Yetiş’le 484. Bölümü; Yemek Yazarı Elif Korkmazel birbirinden lezzetli ve pratik tarifler verirken, hoş sohbetiyle, hayattan çıkardığı derslerle tüm Türkiye’yi ağlatan, güldüren, düşündüren Eğitimci –Yazar Alişan Kapaklıkaya yepyeni öykülerle Zahide Yetiş’in konuğu oldu. Ortopedi ve Travmatoloji Uzmanı Op. Dr. Adnan Bağrıaçık şeker hastalarında yaşanan ayak yaraları, uzun süre yatan hastalarda bel ve kalçada oluşan yatak yaraları, damar tıkanıklıklarına bağlı oluşan yaralar nasıl tedavi ediliyor sorularını yanıtladı.

Zahide Yetiş’le 483. Bölümü; Yemek Yazarı Elif Korkmazel Dr. Feridun Kunak’ın tariflerini yaparken, Dr. Feridun Kunak sağlığa dair çok özel karışımları, ağrılar için doğal etkili önerileri ve güzelliğe dair basit ve pratik formülleriyle Zahide Yetiş’in konuğu oldu.

Zahide Yetiş’le 482. Bölümü; Yemek Yazarı Elif Korkmazel Ramazan’a özel lezzetli ve pratik tarifler verirken, Prof. Dr. Caner Taslaman yaşama, ölüme ve İslam’a dair merak edilenleri anlattı. Pedagog Bahar Bal’ın bilgisayar oyunları çocuklarımızı nasıl etkiliyor, çocuğa mahremiyet eğitimi nasıl verilmeli, ergenlik çağındaki çocuklara nasıl yaklaşılmalı sorularını yanıtladığı programda, Estetik ve Plastik Cerrahi Uzmanı Doç. Dr. İbrahim Aşkar selülitlerden kurtulmaya yardımcı güzellik uygulamalarını paylaştı.

Kadın ve erkekler aynı yerde çalışabilir mi?
“Zahide Yetiş’le 482. Bölümünde; Zahide Yetiş’in konuğu Prof. Dr. Caner Taslaman oldu. Prof. Dr. Caner Taslaman yaşama, ölüme ve İslam’a dair merak edilenleri anlattı. Taslaman ismini vermek istemeyen bir seyircinin sorusunu cevapladı. Kadın ve erkekler aynı yerde çalışabilir mi? sorusunu yanıtladı.

Zahide Yetiş’le 481. Bölümü; Yemek Yazarı Elif Korkmazel yenidünya kebabı tarifi verirken, Uzm. Dr. Aydın Duygu tarladan mı, organik sertifikalı mı, yoksa paketli ürünler mi tüketilmeli, evimizden eksik olmayan sağlığımızla oynayan besinler neler sorularını yanıtladı. Ayrıca KBB Uzmanı Doç. Dr. Gürkan Kayabaşoğlu burun estetiği, yüz germe, kepçe kulak ve göz kapağı estetiği öncesi ve sonrasında dikkat edilmesi gereken önemli noktaları ve merak edilenleri anlattı.

Zahide Yetiş’le 480. Bölümü; Yemek Yazarı Elif Korkmazel tavuktan kokoreç ve künefe tarifi verirken, Genel Cerrahi Uzmanı Prof. Dr. Murat Aksoy damar sağlığı ve varise dair merak edilen soruları yanıtladı. Eczacı Hülya Kayhan’ın saç dökülmesi, saçkıran, sivilce, vücut çatlakları ve daha birçok şikayet için organik yağlarla evde yapılabilecek doğal karışım tarifleriyle konuk olacağı programda Çocuk Üroloji Uzmanı Prof. Dr. Tarkan Soygür çocuklarda gece yatak ıslatmanın nedenleri ve tedavi yöntemlerini paylaştı.

Zahide Yetiş’le 479. Bölümü; Son teknoloji tıbbi olanaklar ve uzman doktorlarla birlikte sağlık sorunlarına çözüm aranan “Zahide Yetiş’le” bugün; Yemek Yazarı Elif Korkmazel zarf böreği ve kolay profiterol tarifi verirken, Dr. Feridun Kunak sağlığa dair çok özel karışımları, ağrılar için doğal etkili önerileri ve güzelliğe dair basit ve pratik formülleriyle Zahide Yetiş’in konuğu oldu. Göz Hastalıkları ve Cerrahisi Uzmanı Op. Dr. Akın Akyurt göz sağlığına dair merak edilen soruları yanıtladı.

Külotlu çorapla pilates yaparak ağrılardan kurtulma!
Zahide Yetiş’le 479. Bölümünde; Zahide Yetişin konuğu Dr. Feridun Kunak oldu. Dr. Feridun Kunak sağlığımıza dair çok özel bilgiler verdi. Evde bulunan külotlu çoraplarla oturduğumuz yerden nasıl pilates yapıldığını gösterdi. Bacak ve diz ağrılarına iyi gelen hareketler yapan Dr. Feridun Kunak ağrıların azalacağını söyledi

Zahide Yetiş’le 478. Bölümü; Yemek Yazarı Elif Korkmazel Ramazan’a özel lezzetli ve pratik tarifler verirken, Prof. Dr. Caner Taslaman Ramazan ayı hayatımızı nasıl güzelleştiriyor, oruç tutarken hangi davranışlardan uzak durmalıyız sorularını yanıtladı. Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı Prof. Dr. Erol Tavmergen kadın hastalıkları, kısırlık ve tüp bebek tedavisinin detaylarını verdi.

Zahide Yetiş’le 477. Bölüm; Yemek Yazarı Elif Korkmazel iftar sofralarına lezzet katacak tarifler verirken, Çocuk Nörolojisi ve Ketojenik Diyet Uzmanı Dr. Orkide Güzel Tip 2 diyabet, şişmanlık, epilepsi ve otizm tedavisinde ketojenik diyet yöntemi nasıl uygulanıyor sorularını yanıtladı. Ayrıca KBB Uzmanı Op. Dr. Bülent Koç kulak, burun, boğaz hastalıkları ve piezo burun estetiğine dair merak edilenleri anlattı.

Zahide Yetiş’le 476. Bölüm; Yemek Yazarı Elif Korkmazel 3 sunumlu döner ve çikolatalı cevizli revani tarifi verirken, hoş sohbetiyle, hayattan çıkardığı derslerle tüm Türkiye’yi ağlatan, güldüren, düşündüren Eğitimci –Yazar Alişan Kapaklıkaya yepyeni öykülerle Zahide Yetiş’in konuğu oldu. Ayrıca Kadın Hastalıkları ve Tüp Bebek Uzmanı Prof. Dr. Yücel Karaman çocuk sahibi olamayan çiftler nasıl tedavi olabilir, düşüklerin sebepleri nelerdir sorularını yanıtladı.

Zahide Yetiş’le 475. Bölümü; Yemek Yazarı Elif Korkmazel sağlıklı ve lezzetli Ramazan şerbeti ve evde yapabileceğiniz kolay pide tarifi verirken, Dr. Feridun Kunak sağlığa dair çok özel karışımları, ağrılar için doğal etkili önerileri ve güzelliğe dair basit ve pratik formülleriyle Zahide Yetiş’in konuğu oldu. Estetik ve Plastik Cerrahi Uzmanı Doç. Dr. İbrahim Aşkar estetik ve güzellik uygulamalarına dair merak edilen soruları yanıtladı.

Zahide Yetiş’le 474. Bölümü; Yemek Yazarı Elif Korkmazel birbirinden lezzetli ekonomik ve pratik tariflerini paylaşırken, Araştırmacı-Yazar Mehmet Ali Bulut tükettiğimiz gıdalar kanımızı olumlu veya olumsuz nasıl etkiliyor, hastalığı kendimiz mi tercih ediyoruz, hastalanmama ihtimalimiz var mı sorularını yanıtladı. Ayrıca Göz Hastalıkları Uzmanı Op. Dr. Sultan Kaya Ünsal ameliyatsız göz kapağı tedavisi ile ilgili merak edilenleri anlattı.

Zahide Yetiş’le 473. Bölümü; Yemek Yazarı Elif Korkmazel Ramazan ayına özel lezzetli tarifler verirken, Prof. Dr. Mustafa Karataş Ramazan’ın ilk günü nasıl ibadet etmeliyiz, orucun hikmetleri nelerdir, Peygamber efendimiz orucunu nasıl açardı sorularını yanıtladı. Ayrıca Dermatoloji, Veneroloji ve Kozmotoloji Uzmanı Prof. Dr. Emel Güngör sağlıklı ve pürüzsüz cildin sırlarını paylaştı.

Zahide Yetiş’le 472. Bölümü; Yemek Yazarı Elif Korkmazel Dr. Fevzi Özgönül’ün lezzetli tariflerini verirken, Dr. Fevzi Özgönül Ramazan ayında nasıl beslenmeliyiz, sahurda nasıl beslenirsek uzun süre tok kalırız sorularını yanıtladı. Diş ve Çene Cerrahisi Uzmanı Dr. Nihat Tanfer’in ağız, diş ve çene kemiğine dair merak edilen soruların yanıtlarını vereceği programda Kulak, Burun, Boğaz Uzmanı Doç. Dr. Ömer Faruk Sağun burun estetiği öncesi son hali görmek mümkün mü, estetik öncesi ve sonrası dikkat edilmesi gerekenler neler sorularını yanıtladı.

Zahide Yetiş’le 471. Bölümü; Yazarı Elif Korkmazel ile Sakaryalı izleyicilerimiz bebek tarhanası, balık biberinden peynirli turşu, ramazanlık yufka, közlenmiş biberden salça tarifi verirken, Beyin ve Sinir Cerrahisi Uzmanı Op. Dr. Kerem Bıkmaz her bel ağrısı bel fıtığı mıdır, evde bel fıtığını anlamak mümkün mü sorularını yanıtladı. Kadın Hastalıkları ve Tüp Bebek Uzmanı Prof. Dr. Bülent Tıraş’ın anne baba hasreti çeken, çocuk sahibi olamayan çiftlere önerileri ve tüp bebek tedavisine dair merak edilen soruların yanıtlarını vereceği programda, Güzellik Danışmanı Ahu Karaduman bölgesel incelme ve cilt bakımının sırlarını paylaştı.

Zahide Yetiş’le 470. Bölümü; Yemek Yazarı Elif Korkmazel birbirinden lezzetli, ekonomik ve pratik tarifler verirken Beyin, Omurilik ve Sinir Cerrahı Prof. Dr. İsmail Hakkı Aydın neden unutuyoruz, unutkanlığı önlemek için nelere dikkat etmeliyiz, ilaç kullanımında yapılan en büyük hatalar neler, ne zaman doktora başvurmalıyız sorularını yanıtladı. Araştırmacı-Yazar İpek Kuşçu’nun mevsimine göre hem sağlıklı hem de lezzetli sindirim dostu tarifler vereceği programda Estetik ve Plastik Cerrahi Uzmanı Doç. Dr. İbrahim Aşkar ameliyatsız estetik uygulamalarının detaylarını paylaştı.

Zahide Yetişe Başvuru Katılım Telefon Numarası Whatsapp İletişimi için: Başa çıkamadığınız sağlık sorunlarınızda Zahide Yetiş programa çıkan uzman doktor ve uzman konuklara danışmak için Zahide Yetiş yardımınıza koşuyor.

Zahide Yetiş’le Programı Telefon Numarası Zahide Yetiş Whatsapp Telefon Numarası 0212 471 96 96


Etiketler

Benzer Konular