Show tv Zahide Yetiş’le İletişim, Cep Telefonu Numarası

/ 28 Ekim 2018 / / yorumsuz
Show tv Zahide Yetiş’le İletişim, Cep Telefonu Numarası

Show tv ekranlarında yayınlanan Zahide Yetiş’le programı yoğun ilgi görüyor. İzleyiciler Zahide Yetiş Cep Numarası ile programa katılmak ve stüdyosu nerede ise programda stüdyo konuğu olmak için iletişim formu aramaktalar. Zahide Yetiş nasıl ulaşılır ve stüdyo konuğu olmak için Zahide Yetiş Whatsapp hattı üzerinden iletişim kurmak istiyorlar. Zahide Yetiş Whatsapp iletişim numarası ve ihbar hattı konusunda makalemizde bilgiler yer almaktadır.

Zahide Yetiş Cep Numarası

Zahide Yetiş kimdir, nereli, eşi. Zahide Yetiş 7 Temmuz 1979 yılında Viyana’da dünyaya geldi. Yaşı 39. Liseyi İzmir Özel Fatih Koleji’nde okudu. Dokuz Eylül Üniversitesi Satış Yönetimi ve İşletme Bölümü’nden mezun oldu. TRT’de çocukluk döneminde seslendirmeler yaptı. Birçok programda sunuculuk yaptı. 2009 yılında Kanal D’de yayınlanan Doktorum programıyla tanındı. ATV’de yayınlanan Zahide ile Yetiş Hayata isimli programın sona ermesinden sonra, 7 Aralık 2015’ten beri Show TV’de haftaiçi her sabah yayınlanan Zahide Yetiş’le programını sunmaktadır. Ayrıca Dinle! Hayat Sana Fısıldıyor! başlıklı bir kitap yazmıştır . Engelli yazar Onur Ustaoğlu’nun yazdığı Hey! Biz de Buradayız isimli sesli kitaba seslendirme ve tanıtımda destek vermiştir. Daha önce bir defa evlilik yapan ve boşanan Yetiş, halen iş adamı Cem Arısoy ile evlidir. Çiftin Aras adında bir oğulları vardır.

Zahide Yetiş evi nerede evinin videosu

Zahide Yetiş’ten yeni sezona dair tüyolar!  Havuzu, muz ağaçları ve yemyeşil bahçesiyle Zahide Yetiş Çeşme’deki yeni evinin kapılarını ilk kez Show TV’ye açtı. Oğlu Aras’ı ilk kez kameralarla tanıştıran Yetiş, doğum sonrası nasıl kilo verdiğini açıkladı. Yeni sezona birçok sürprizlerle geri döneceğinin sinyallerini verdi. Zahide Yetişle 17 Ağustos Pazartesi gününden itibaren Show TV’de başlıyor.  Zahide Yetiş evi nerede evinin videosu Show tv yayınında gösteriliyor.

Zahide Yetişe nasıl ulaşılır birçok izleyici merak ediyor.  Zahide Yetiş menajeri konusunda bilgi almak istiyorlar. Zahide Yetiş Yardımcısı Şerif Çağlayan, Zahide Yetiş Asistanı Cemile Özkul’dur.  Zahide Yetiş ve programa katılan doktorlara uzman kişilere kolayca ulaşın diye Başvuru Telefon Numarası Whatsapp İletişim Numarası (Show Tv) den alıp sizlerle paylaşmak istiyoruz:1

Zahide yetiş telefon numarası 0212 471 96 96 olarak programda iletişim ihbar hattı olarak belirtilmektedir.  Sizde 0212 471 96 96 numarası üzerinden Zahide Yetiş stüdyosu nerede ve stüdyoya seyirci olmak için ne yapmak gerekir öğrenebilirsiniz.

ZAHİDE YETİŞ’LE Her sabah capcanlı bilgi dolu keyifli sohbetler eşliğinde tüm merak edilenler “Zahide Yetiş’le”de cevap bulacak.

Sağlığın güvenilir ismi, sabahın gülen yüzü Zahide Yetiş, dertlere derman olmaya devam ediyor. Sağlığınızla ilgili cevap aradığınız tüm soruları Türkiye’nin en ünlü doktorları canlı yayında yanıtlıyor. Maddi imkansızlıktan dolayı tedavi olamayan hastalar çareyi “Zahide Yetiş’le”de arıyor.
Birbirinden değerli uzman konuklar, hayatı kolaylaştıran püf noktalar, ilişkiler, bitkisel karışımlar, sağlık haberlerindeki son gelişmeler…

Zahide Yetiş whatsapp

Zahide Yetiş’le 529. Bölüm; Aile Hekimi Uzmanı Dr. Aydın Duygu, ünlü isimlerin sosyal medyada reklamını yapmak için birbiriyle yarıştığı Teff çayı ve tohumunun kanser yapıp yapmadığı ve sağlıklı mı sağlıksız mı sorularını cevapladı.

Zahide Yetiş’lenin 528. Bölüm ; Elif Korkmazel pratik yemekleri ve lezzetli tarif verdi. Araştırmacı Yazar Mehmet Ali Bulut, Fizik Tedavi ve Rehabilatasyon Uzmanı Dr. Aşkın Narsıcılar Zahide Yetişle’nin konukları oldu.

Zahide Yetiş’lenin 528. Bölümünde ; Zahide Yetiş’in bugünkü konuğu Araştırmacı Yazar Mehmet Ali Bulut oldu. Mehmet Ali Bulut hangi besinleri hangi besinlerle tüketmemiz gerektiğini açıkladı. Süt ile et ürünlerinin birlikte gitmediğini anlatan Bulut birçok besin örneği daha verdi.

Zahide Yetiş’le 526. Bölüm ; KBB ve Yüz Cerrahisi Uzmanı Doç. Dr. Gürkan Kayabaşoğlu genç görünüme nasıl kavuşuruz, yüzümüzde oluşan deformasyonlar için ne yapmalıyız sorularını yanıtlarken, Elif Korkmazel pratik yemekler ve lezzetli tarifler verdi. Hoş sohbetiyle, hayattan çıkardığı derslerle tüm Türkiye’yi ağlatan, güldüren, düşündüren Eğitimci-Yazar Alişan Kapaklıkaya yepyeni öyküleriyle Zahide Yetiş’in konuğu oldu.

Zahide Yetiş’le 526. Bölümünde; 21 yıldır öz çocuğunu sevemeyen Aynur Hanım son çare olarak Zahide Yetiş’e başvurmuştu. Geçtiğimiz gün Aynur Hanım, Zahide Yetiş’le canlı yayınında psikolog eşliğinde öz kızına sarılmış, stüdyodakilere duygusal anlar yaşatmıştı. Aynur Hanım o günden sonra yaşananları Zahide Yetiş’in ekibine anlattı.

Zahide Yetiş’le 525. Bölüm ; Op. Dr. Serhan Gazyağcı göz sağlığı ile bilgiler verirken, Psikolog Ramazan Şimşek ilişkilerde nelere dikkat etmeliyiz, aşkın ömrü kaç yıl, evlilikte çiftler birbirlerine nasıl davranmalı sorularını yanıtladı. Elif Korkmazel ise pratik yemekleri ve lezzetli tarifleriyle konuk oldu.

Zahide Yetiş’le 525. Bölümünde; Gelininden dayak yiyen 75 yaşındaki Hacer Hanım’ın bugün kapısına Zahide Yetiş’le ekibiyle Sosyal Hizmetler Yetkilileri gitti. Zahide Yetiş’in ekibi Hatice Hanım’a kapıyı açtırmaya çalışırken ekip saldırıya uğradı. Canlı yayında o anları izleyen Zahide Yetiş sinirlerine hakim olamadı. Kendi ekibinin uğradığı saldırıyı göz ardı etmeyen Zahide Yetiş, polisleri göreve çağırdı.

Zahide Yetiş’le 524. Bölüm ; Op. Dr. Serhan Gazyağcı göz sağlığı ile bilgiler verirken, Psikolog Ramazan Şimşek ilişkilerde nelere dikkat etmeliyiz, aşkın ömrü kaç yıl, evlilikte çiftler birbirlerine nasıl davranmalı sorularını yanıtladı. Elif Korkmazel ise pratik yemekleri ve lezzetli tarifleriyle konuk oldu.

Zahide Yetiş’le 524. Bölümünde; Ayda 90 kilo limon tüketen ve tüketmediği zaman eli ve ayağının titrediğini söyleyen Ramazan Bey, bu durumun nedenini öğrenmek için Zahide Yetiş’e başvurdu. Limon aşkı yüzünden etrafındakilerin de tepkisini çektiğini anlatan Ramazan Bey, limonu tüketme şekillerini gösterdi.

Zahide Yetiş’le 523. Bölüm ; nasıl beslenmeliyiz, sağlıklı, fit ve uzun yaşamanın sırrı nedir sorularını yanıtlamak üzere İç Hastalıkları Uzmanı Prof. Dr. Osman Erk konuk oldu.

Zahide Yetiş’le 522. Bölüm ; Sağlığımız için ne tüketmeliyiz, yediğimiz gıdalar güvenli mi, nelere dikkat etmeliyiz sorularını yanıtlamak üzere Onkoloji Uzmanı Dr. Yavuz Dizdar konuk olurken, Estetik Cerrah Doç. Dr. Hayati Akbaş estetikle ilgili son gelişmeleri anlattı.

Zahide Yetişle’nin 222. Bölümünde; üşüyen kız kardeşler Uzman Dr. İlhan Menken’in konuğu oldu ve hastaneye kontrole gittiler. Çeşitli testler yapılan kardeşlerde fıtık tespit edilirken hepsinin kolestrolü olduğu ortaya çıktı. Menken anemi dorumu olmadığını belirtti.

Zahide Yetiş’le 521. Bölüm , Doç. Dr. Oytun Erbaş hastalıkların psikolojik yönleri var mı, aşk zayıflatır mı, insülin direnci nedir sorularını yanıtlarken, Kalp ve Damar Cerrahisi Uzmanı Prof. Dr. Kürşat Bozkurt varisle ilgili merak edilenleri anlattı.

Zahide Yetişle’nin 521. Bölümünde; Gülseren Hanım, hamile olabilecek mi olamayacak mı? Tedavisi süren Gülseren’in ilk testinin sonuçları açıklandı. Eşinin sperm kalitesine bakıldığında bir sorun olmadığı ortaya çıktı.

Zahide Yetiş’le 520. Bölüm , yemek yazarı Elif Korkmazel pratik yemekleri ve lezzetli tarifleriyle konuk olurken, Kalp ve Damar Cerrahisi Uzmanı Prof.Dr Yavuz Yörükoğlu metabolizmamızı nasıl düzeltebiliriz ? gençleşmenin formülü nedir? tüm bilinmeyenleri açıkladı. Kulak Burun Boğaz Uzmanı Op.Dr. Bülent Koç piezo cerrahisi nedir ? kimlere uygulanır ? riskleri var mıdır? tüm bilinmeyenleri açıklamak için Zahide Yetişle’ye konuk oldu.

Zahide Yetiş’le 519. Bölüm ; Yemek Yazarı Elif Korkmazel pratik tarifler verirken, Aile Hekimi Uzmanı Dr. Aydın Duygu nasıl beslenmeliyiz, hangi besinleri hayatımızdan çıkarmalıyız sorularını yanıtladı. Türk Beyin Damar Hastalıkları Derneği Başkanı Prof. Dr. M. Akif Topçuoğlu inme ile ilgili tüm bilinmeyenleri anlatırken, Gastroentereloji Uzmanı Prof. Dr. Orhan Tarçın mide ve bağırsak parazitleri hakkında merak edilenleri yanıtladı.

Zahide Yetiş’le 518. Bölüm ; Yemek yazarı Elif Korkmazel pratik yemekleri ve lezzetli tarifleriyle Zahide Yetişle’ye konuk olurken, ilişkilerde nelere dikkat etmeliyiz, aşkın ömrü kaç yıl,evlilikte çiftler birbirlerine nasıl davranmalı sorularını cevaplamak için Ramazan Şimşek konuk oldu. Fizik tedavi uzmanı Dr. Alp Baturalp diz ve kalça kireçlenmesinden kök hücrelerimiz sayesinde kurtulabilir miyizin cevabını verdi.

Zahide Yetiş’le 517. Bölüm ; bedenimizde oluşan deformasyonlardan nasıl kurtuluruz, vücut sarkmalarının çözümü nedir, genç bir görünüme kavuşmanın püf noktaları nedir sorularını yanıtlamak üzere Estetik Cerrahi Uzmanı Doç. Dr. İbrahim Aşkar konuk oldu.

Zahide Yetiş’le 516. Bölüm ; robotik cerrahi yöntemi nedir, diz protezi uygulaması kimlere yapılabilir, hangi belirtiler eklem rahatsızlığının habercisidir sorularını yanıtlamak üzere Ortopedi ve Travmatoloji Uzmanı Op. Dr. Kayhan Turan konuk oldu..

Zahide Yetişe Başvuru Katılım Telefon Numarası Whatsapp İletişimi için: Başa çıkamadığınız sağlık sorunlarınızda Zahide Yetiş programa çıkan uzman doktor ve uzman konuklara danışmak için Zahide Yetiş yardımınıza koşuyor.

Zahide Yetiş’le Programı Telefon Numarası Zahide Yetiş Whatsapp Telefon Numarası 0212 471 96 96Benzer Konular