Sıfır Noktası müziği ve ilk bölümde çalan şarkı dinle

/ 17 Mayıs 2018 / / yorumsuz
Sıfır Noktası müziği ve ilk bölümde çalan şarkı dinle

Trt ekranlarında yeni dizi Sıfır Noktası müziği ve ilk bölümde çalan şarkı dinle yayınlandı. Sıfır Noktası jenerik müziği yanında ilk bölümde çalan şarkıyı dinleyebilirsiniz. Dizi müziklerinin son zamanlarda rövaşta olduğu günlerde Sıfır noktası bu konuda gelinen son nokta olacak.

Sıfır Noktası müziği ve ilk bölümde çalan şarkı dinleyenleri sokaklara götürecek. Sokakta yaşam zordur ancak sokakta yaşayanlar ile de yaşamak ürkütücüdür. Aslında içlerinde ne kadar temiz kalpli kişilikler mevcut. Zeytinburnu’nda yaşanmış bu gerçek olayı diziye döken Murat Aydın başarısını tüm Türkiye’ye ikinciye anlatıyor. Dizi içerisindeki çocukların hepsi zamanında zor durumda yaşayan sokak çocukları ismi takılan çaresizlerdi. Ancak şimdi Avrupa buz hokeyi şampiyon takımı var önümüzde.

Eğitimin ne kadar önemli olduğunu bir kez daha anlamış olduk. Sokak dizisi olduğundan söylenen şarkılar da yaza damgasını vuracak cinsten. Çünkü tamamen içten söylenen şarkılar rap içerikli müzikler acıklı şarkılar hepsi bir arada. Sıfır Noktası ilk bölümde çalan şarkıyı kim söylüyor dinle ve klibi ile birlikte izleme şansı sitemizde yayınlanacak. Şuan için içeriği henüz belli olmayan şarkıyı kimin seslendireceği de merak ediliyor.

Sıfır Noktası dizi müziğini ve içinde çalan şarkıları dizi bölümleri yayınlandıkça sitemizden yayınlayacağız. Sizlerin takip edebilmesi için sayfa linkimizi kaydetmenizi öneriyoruz. Zeytinburnu bölgesinde çekilen Sıfır Noktası jenerik müziği de açıklanması ile birlikte sitemizdeki yerini alacağını siz değerli takipçilerimize bildirmek isteriz.