Sinem’in oğlu Muhammed Mustafa nerede nasıl bulunudu ?

/ 14 Mayıs 2018 / / yorumsuz
Sinem’in oğlu Muhammed Mustafa nerede nasıl bulunudu ?

2,5 yıldır kayıp Sinem’in oğlu Muhammed Mustafa nerede nasıl bulunudu ? Amasyada karakola Muhammed Mustafa 2,5 yıl sonra Esra Erol’a getirildi. Sinem oğlunun geldiğine inanamadı. 2,5 yıl sonra polisin Sinem’i araması anne ile oğlu ilk defa birleştirdi.

Sinem Hanım’ın 2,5 yıl önce kendi öz ablası ile kocası kaçmıştı. Ablası kaçarken eşinin çocuğunu da yanında götürmüştü. Amasya’da izi bulunan ikili 2,5 yıldır aranıyordu. Gelen ihbarlar hep yersiz çıkması sonucu ile bugüne kadar izine ulaşılamamıştı. Esra Erol programı izleyen apartma sakinleri toplanarak ihbar etmeye karar verdi. İhbarı değerlendiren polis eve baskın yaptı. Amasya’daki binaya giren polisler eve giremediler. Kapıyı çalan polise Sinem’in ablası kapıyı açtı. Kapıda gören polisleri görünce abla kapıyı kapattı.

Polislerin üzerine kapıyı kilitleyen abla içeriden gidin buradan diyerek bağırdı. Polisler kapıyı açması için ısrar etti. Bir şekilde kapı engeli ortadan kaldırıldıktan sonra Sinem’in oğlu Muhammed Mustafa görüldü. Evin içerisinde olan Muhammed Mustafa polisler tarafından sosyal çocuk güvence kurumuna alındı. Sinem’in eşi ve ablası da ifadeleri alındıktan sonra serbest bırakıldı.

Sinem 2,5 yıl önce sabah polislerin araması ile irkildi. Sinem ile Muhammed Mustafa 2,5 yıl sonra ilk defa telefonda konuştu. Polis Sinem’den velayetini istedi. Sinem’in evrağı göndermesi ile çocuğunu alabileceğini söyledi. Esra Erol Amasya’dan oğlunu getirmek için bir ekibini Amasya’ya gönderdi. Sinem oğlu Muhammed Mustafa bulunduğuna çok sevindi. Müthiş buluşmaya saatler kaldı. Canlı yayında Muhammed Mustafa ile Sinem Hanım buluşacak.