Siyah Beyaz Aşk dizisi oyuncu kadrosu ve konusu

/ 5 Eylül 2017 / / yorumsuz
Siyah Beyaz Aşk dizisi oyuncu kadrosu ve konusu

Kanal D ekranlarında yeni sezonda izleyici karşısında olmaya başlayacak olan Siyah Beyaz Aşk dizisinin detayları belli oldu. Sana Kalbimi Verdim olarak açıklanan ancak daha sonra ismi değiştirilen yapımın başrolleri belli oldu. Ünlü isimlerden İbrahim Çelikkol ile Birce Akalay’ın başrollerini paylaşacağı dizinin Eylül sonunda yayında olması bekleniyor. Senaryosunu yine ünlü senaristlerden Eylem Canpolat ile Sema Ergenekon’un kaleme aldığı dizi heyecanla bekleniyor.

Yasin Uslu’nun yönetmen koltuğunda oturacağı dizide ayrıca Arzu Gamze Kılınç, Muhammed Uzuner, Nur Fettahoğlu, Cahit Gök ve Kadriye Kenter gibi önemli isimler yer alıyor.

Dizinin Konusu

Şartlar ne kadar zor olursa olsun aşka inancını kaybetmiş ve hayatına devam eden genç bir adamın aniden karşısına çıkan bir güzel ile yaşayacağı hayat hikayesi konusu anlatılacak.

Siyah Beyaz Aşk Oyuncuları Karakterleri İsimleri

İbrahim Çelikkol – Ferhat

14 Şubat 1982 yılında Kocaeli’de dünyaya geldi.  Rol aldığı yapımlar arasında Pars Narkoterör, Karadağlar, İffet, Merhamet, Kod Ado Reaksiyon, Seddülbahir 32 Saat ve Kördüğüm dizileri yer almaktadır.

Birce Akalay – Aslı

19 Ekim 1984 yılında İstanbul’da dünyaya geldi. Eğitmini Haliç Üniversitesi Konservatuvarı Tiyatro Bölümü’nde tamamladı.  Oynadığı diziler arasında Asi, Alayına İsyan, Yer Gök Aşk, Böyle Bitmesin, Ben Onu Çok Sevdim, Küçük Ağa, Evli ve Öfkeli ile  son olarak Hayat Bazen Tatlıdır dizileri yer almaktadır.

Arzu Gamze Kılınç

Muhammet Uzuner

Nur Fettahoğlu

Cahit Gök

Kadriye Kenter

TANITIM FRAGMANI

Merakla beklenilen dizinin tanıtım fragmanı henüz yayınlanmadı. Yayınlandıktan hemen sonra yayında olacaktır.

Kanal D’nin yeni sezon fragmanında yeni dizimizde yer almıştır.Benzer Konular