Siyah İnci dizisi oyuncu kadrosu konusu karakterleri

/ 20 Temmuz 2017 / / yorumsuz
Siyah İnci dizisi oyuncu kadrosu konusu karakterleri

Yeni sezonda iddialı yapımları izleyiciler ile buluşturacak olan Star TV’nin merakla beklenilen dizisi Siyah İnci’nin set tarihi ve oyuncuları belli oldu.

Başrollerinde Hande Erçel, Tolgahan Sayışman ve Berk Hakman’ın başrolünde yer alacağı dizinin oyuncu kadrosuna Hüseyin Avni Danyal, Nurseli İdiz ve Burak Altay da dahil oldu. Bu sezonun en iddialı yapımlarından olan Siyah İnci heyecanla bekleniyor.

Yönetmen koltığunda Erol Özlevi’nin oturduğu ve senaryosunu Yekta Torun, Duygu Tankaş ve Betül Yağsağan’ın yazdığı dizi Ağustos ayında izleyici ile buluşacak.

Dizinin Konusu
Sürükleyici ve heyecan verici bir hikaye ile izleyici karşısında olacak olan dizinin konusu hakkında tam detaylı bilgileri ilerleyen süreçte yer alacaktır.

SİYAH İNCİ DİZİSİ OYUNCULARI KARAKTERLERİ İSİMLERİ (Gold Film tarafından hazırlanan yapım için çekimler Ağustos ayında başlamaktadır.)

Hazal (Hande Erçel)

24 Kasım 1993 Balıkesir’de dünyaya gelen oyuncu, ilk kez Hayat Ağacı dizisi ile oyunculuğa adım atmıştır. 2015 sezonunda Emre Kınay, Evrim Alasya, Berk Atan, Miray Akay ve Burcu Özberk’in yer aldığı Güneşin Kızları isimli dizi ile adını milyonlara duyurmuştur. Geçtiğimiz sezon ise Aşk Laftan Anlamak ile izleyici karşısında oldu. Yeni sezonda Hazal ismi ile Star TV’de olacak.

Kenan (Tolgahan Sayışman)

17 Aralık 1981 İstanbul’da dünyaya gelen ve Best Of Model Türkiye yarışmasında birincisi olarak tanınan yakışıklı isim, rol aldığı Maçolar, Elveda Rumeli, Yer Gök Aşk, Lale Devri ve son olarak Asla Vazgeçmem dizisi ile adından sıkça söz ettirmiştir.

Vural(Berk Hakman )

14 Ağustos 1981 Ankara’da dünyaya gelen ünlü oyuncu, eğitimini Mimar Sinan Üniversitesi Devlet Konservatuarı Tiyatro bölümünden almıştır. Rol aldığı yapımlar arasında Kırık Kanatlar, Hatırla Sevgili, Es Es, Mazi Kalbimde Yaradır, Suskunlar, Kaçak ve Hayatımın Aşkı isimli diziler yer almaktadır.

Hüseyin Avni Danyal

12 Nisan 1962 Trabzon’da dünyaya gelen oyuncu, eğitimini Dokuz Eylül Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Tiyatro Bölümü’nden almıştır. Oynadığı diziler arasında Ferhunde Hanımlar, Bir aşk Hikayesi, Aşka Sürgün, Hatırla Sevgili, Kurtlar Vadisi Pusu, Kızım Nerede, Öyle Bir Geçer Zaman Ki, Zengin Kız Fakir Oğlan, Acı Aşk ve Cesur Yürek gibi yapımlar yer alıyor. Özellikle Kurtlar Vadisi Pusu dizisi ile adından söz ettirmeyi başarmıştır.

Nurseli İdiz

6 Ekim 1960 İstanbul’da dünyaya gelmiş ve Kınalı Kar, Şöhret, Son Bahar, Ömre Bedel, Yalan Dünya, Ankara’nın Dikmeni ve İlişki Durumu Karışık isimli yapımlarda yer almıştır.

Burak Altay

Siyah İnci dizisinin tanıtım fragmanı ve nerede çekildiği hakkında detaylar geldikçe sizlerle paylaşmaya devam edeceğiz.

TANITIM FRAGMANIBenzer Konular