Soğuk Savaş (Blackmark) Tv’de ilk kez Showtv ekranlarında

/ 17 Aralık 2018 / / yorumsuz
Soğuk Savaş (Blackmark) Tv’de ilk kez Showtv ekranlarında

Blackmark filmi konusu şu şekilde; 1963 senesinde ordu mensubu sanayici Arthur Blackmark ve bir Sovyet komutan zamana karşı yarışarak dünyanın sonunu getirecek uluslar arası bir nükleer faciayı durdurmak zorundalardır. Soğuk Savaş (Blackmark) Tv’de ilk kez Showtv ekranlarında yayınlanacak.

Soğuk Savaş (Blackmark) filmi izle

 

1963 yılında Soğuk Savaş sürerken, askeri alanda yarışan büyük firmalar, her şeyin gidişatını değiştirmektedir. Bu zamanda Amerikalı bir askeri sanayici ve bir Sovyet Nükleer Komutanı, ulusal bir saldırıyı önlemek için harekete geçer. Bu büyük tehdidin nereden geldiği belli olmazken, onlar bu krizi durdurmak ve tarihi tamamiyle değiştirmek için soğuk savaş döneminde büyük bir kahramanlık örneği sergileyeceklerdir.. 2017 yapımı gerilim filmi Soğuk Savaş – Blackmark, IMDB’den 6.7/10 puan almıştır. Gerilim filminin yönetmenliğini A.J. Martinson paylaşırken yapımın başrollerinde ise Kaiwi Lyman, Jeff Hatch ve Corey MacIntosh yer almıştır..

Soğuk Savaş filmi tvde ilk kez 23 Aralık Pazar gecesi 22:30’da Show TV ekranlarında olacak. Soğuk Savaş (Blackmark) Tv’de ilk kez izlemek için ekran başındaki yerinizi almanızı öneririz.Benzer Konular