Şöhret Kafasın Eser’in kuklası kim

/ 15 Temmuz 2018 / / yorumsuz
Şöhret Kafasın Eser’in kuklası kim

16 Temmuz günü Kanal D kanalında 20:00’da yeni yarışma programı başladı. Eser Yenenler sunuculuğunu yaptığı programda birde esrarengiz şekilde Eser’in kuklası dahil oldu. Şöhret Kafası Eser’in kuklası kim içerisinde İbrahim Büyükak mı var yeni bir star mı ?

Eserin Kuklası Kim

Şöhret Kafasın Eser’in kuklası kim
Yarışma programında Eser ile birlikte sunum yapacak karakter belli oldu. Bu karakter bir başka soruyu beraberinde getirdi. Eser kendi kuklası ile konuşarak programa başladı. Ancak Eser’in kendisi ile konuştuğu kukla içerisinde kim vardı. Konuşmaları kim yapıyordu ne zaman açıklanacak yada Komedi Dükkanı programı tarzında gizliliğini korumaya devam mı edecek. Tolga Çevik’in Komedi Dükkanı’nında olduğu gibi saklı bir karakter mi yarışmayı sunacak.

Şuan için ellerinin net olarak göründüğü karakter hakkında çeşitli düşünceler bulunuyor. Eser ile İbrahim büyük arkadaş ve ikisi de yaratıcı kişilikteler. Ancak ellerini karşılaştırdığımızda İbrahim Büyükak olmadığını düşünüyoruz. Grubun farklı alanlarda görev alması ile Eser’in kuklası içerisinde BKM ekibi dışında bir kişinin olduğunu düşünüyoruz. Ancak kim olduğu saklanan oyuncunun tiyatrocu olduğu kesin.

Eser’in kuklası içinde kim var

Şöhret Kafası ilk bölümü 16 temmuz günü Kanal D ekranlarında 20:00’da olacak. Yeni yarışma programını BKM’nin en iyi sunucusu Eser Yenenler sunacak. Kah eğlenip kah güleceğimiz yarışma kuralları ve yarışmacıların kim olduğu henüz açıklanmadı. Detaylı bilgiler geldikçe konumuzda yayınlamaya devam edeceğiz. Alakalı kategoriden yarışma hakkında tüm detaylara erişebilirsiniz. Siz de Eser’in kuklası içinde kim var tahmin ve tüyolarınızı yorumlar bölümünden yayımlayabilirsiniz. Şöhret Kafasın Eser’in kuklası kim olduğu program tarafından açıklandı.Benzer Konular