Sonsuz Aşk izle, Sonsuz Aşk Tv’de ilk kez TV8 ekranlarında

/ 26 Ocak 2019 / / yorumsuz
Sonsuz Aşk izle, Sonsuz Aşk Tv’de ilk kez TV8 ekranlarında

Sonsuz Aşk izle, Sonsuz Aşk Tv’de ilk kez TV8 ekranlarında yayınlanacak.  Sonsuz Aşk izlemek isteyenler 28 Ocak 2019 Pazartesi günü 20:00 de televizyonlarının başına geçsinler.  Murat Yıldırım ve Fahriye Evcen başrollerinde muhteşem bir film bizce kaçırmayın.

Sonsuz Aşk Filmi
Sonsuz Aşk Filmi

Zeynep, küçük şeylerle mutlu olan, kardeşi ile kurduğu küçük düzeninde yaşayan bir kadındır. Can ise genç yaşta profesör olan işine bağlı bir cerrahtır. Hiçbir ortak yönleri yokmuş gibi görünen Can ve Zeynep aniden ve beklenmedik bir şekilde birbirlerinin hayatlarına girdiklerinde, sonsuz bir aşkın içine düşeceklerdir fakat bu aşk beraberinde aşılması çok zor engelleri getirmektedir… Yönetmenliğini Ahmet Katıksız’ın, senaristliğini Deniz Akçay Katıksız’ın üstlendiği filmin başrolünde ünlü oyuncular Fahriye Evcen ve Murat Yıldırım yer alıyor.

Sonsuz Aşk izle

Fahriye Evcen; kardeşiyle kurduğu düzende, küçük mutluluklarla yaşamını renklendiren Zeynep karakterini canlandırırken, Murat Yıldırım ise işine bağlı, genç yaşta profesör olan cerrah Can karakteriyle izleyicisiyle buluşacak. İlk bakışta hiçbir ortak noktaları yokmuş gibi görünen, Can ve Zeynep beklenmedik bir şekilde birbirlerinin hayatlarına dahil olduklarında, aşılması zor engelleri de beraberinde getiren sonsuz bir aşkın içine düşerler.

Yapım: TAFF Pictures
Yönetmen: Ahmet Katıksız
Senaryo: Deniz Akçay Katıksız
Oyuncular: Fahriye Evcen, Murat Yıldırım, Fatih Al, Filiz Ahmet, Zeynep Özder, Nazlı Pınar Kaya, Didem İnselel, Ege Aydan

Yayın Tarihi: 28 Ocak Pazartesi
Yayın Saati: 20.00
Kanal : TV8