Söz 45. bölüm önizleme ve özeti

/ 1 Mayıs 2018 / / yorumsuz
Söz 45. bölüm önizleme ve özeti

Ateş Ece’yi arar. Magazin haberi haline gelen ikili arasındaki aşkı dedikodularının gerçeklik payı olsa da Ateş inkar edecektir. Ece’yi görüntülü arayarak Söz dizisinin 45. bölüm özetini yazacaktır. Ece görüntülü arama karşısında ne tepki verecek ne söyleyecek.

Nazlı’nın Ateş’in sevgilisi Ece ile konuşma anı Söz 45. bölüm önizleme serisinde yer alıyor. Nazlı’nın Ateş’e yakın cümleler kurması ve isminin arkasına cim li eklemeler kullanması Nazlı’nın dikkatini çeker. Klasik kız tribini atmaya başlar Ateş ile Nazlı ayrılacakmı? Ateş kendisini nasıl aklayacağını hep beraber göreceğiz.

Ateş ve Nazlı ayrılıyormu ?

Ece telefonda Nazlı seni çok cesur gördüm diye söze başlaması ile ortalık karıştı. Madem beni aradınız anlatayım ozaman diyerek sözlerine devam etti. Ateş’in seninle alakalı bazı sorunları varmış. Sizde beni aradınız ben size anlatayım ozaman dedi ve sözde Ateş’in Nazlı hakkında düşündüklerini anlatmaya başlar.

Ece telefonda Nazlı ile Ateş’e canlı görüşmesinde biz Ateş ile 6 aydır beraberiz ve birbirimize de deliler gibi aşığız birbirimizi çok seviyoruz dedi. Bunları benden duymanı istemedim ancak er yada geç öğrenecektin zaten aradın bende söyledim dedi.

Söz 45. bölüm önizleme