Söz 6.bölüm fragmanı neler olacak özeti

/ 1 Mayıs 2017 / / yorumsuz
Söz 6.bölüm fragmanı neler olacak özeti

Star TV ekranlarında ilgi ile izlenen dizilerden birisi olan Söz dizisinin bu hafta 5.bölümü yayınlandı. Reytingleri alt üst eden dizide yeni bölümler de bir o kadar merakla bekleniyor. İlerleyen dakikalarda yayınlanacak olan fragman sosyal medyada en çok merak edilen konulardan birisi yer alıyor.

Söz dizisi yeni bölümü ile 8 Mayıs Pazartesi akşamı saat 20.00’de yayında olacak.

SÖZ 6.BÖLÜM FRAGMANI (Yayınlandı)

SON BÖLÜM NELER OLDU
Seyircisi ile buluşan Söz dizisinin son bölümünde Çolak halkı yani bulunduğu yerdeki köylülere zarar vererek ekibe zor durumlar yaşatmak istemektedir. Fakat bu duruma seyirci kalmayan askerler olay yerine geleceklerdir. Üstelik sadece askerler değil yanlarında albay da yer almaktadır. Tabur Komutanı Yarbay Erdem ise askerlerine hayattaki en önemli şeyin şerefleri olduğunu açıklamaktadır.

Yavuz Üsteğmen ise yanındakilere birtakım konuşmalar yapmaktadır. Tüm bu yaşanan olaylardan sonra geri dönüşte Üsteğmen Yavuz, Bahar’a karşı oldukça soğuk davranmaktadır. Bunun nedenini merak eden Bahar, Yavuz ile konuşmaktadır. Ali Haydar cephesinde şaşkınlık bahsi geçmektedir. Gelen bir telefon görüşmesi ile operasyon öncesi eşi ile konuşa Ali Haydar, eşinin boşanmak istediğini öğrenmektedir