Söz Dizisi 60. bölüm izle Söz Dizisi 60. bölüm Fragmanı

/ 19 Kasım 2018 / / yorumsuz
Söz Dizisi 60. bölüm izle Söz Dizisi 60. bölüm Fragmanı

Söz Dizisi 60. Bölüm izle Söz Youtube fragmanı yayında. Söz Dizisi 60. Bölüm fragmanı youtube ve startv internet sitesine düştü. Bizde sizlere aşağıdan kolayca izlemeniz için sitemize ekliyoruz. Söz Dizisi 60. Bölümü fragmanı özeti;  Dragan, intikam peşinde. Dragan’ın Derya’ya kurduğu tuzağı son anda fark eden Yavuz, Derya’nın hayatını kurtarmak için peşlerine düşer. Fakat her şey için çok geçtir. Dragan istediğini elde etse de etmese de Derya’yı öldürmek için çoktan hain bir plan yapmıştır.

Söz Dizisi 60.Bölüm

Söz Dizisi 60. bölüm konusu

Melisa’yı korumak isterken saldırıya uğrayan Keşanlı sadece fiziksel değil kalben de yaralıdır. Vücudundaki yaralar çabucak iyileşse de kalbindeki yara kardeşleri ve komutanı sayesinde iyileşecektir.

Dragan için artık intikam vaktidir. Önce ortalığı kana bulayacak sonra da Sami’yle ortak olup örgütün yeniden yükselmesi için var gücüyle çalışmaya başlayacaktır. Dragan artık tek bir amaç için çalışmaktadır: Sami ve arkadaşlarının finanse ettiği, Türkiye’yi parçalara ayıracak yepyeni bir örgüt oluşturmak…

Bu örgütün ilk saldırısı Türkiye’nin sınır dışındaki kilit noktalardan birinde oluşturduğu askeri üstür. Ama Yavuz bu bilgiye ulaştığında Tim örgütün bu saldırısını püskürtmek için harekete geçer. Fakat üsse saldırmak için günler öncesinden hazırlanan örgütün hain tuzağı onları ölümle burun buruna getirecektir.

Söz Dizisi 60. bölüm izle,  fragman 2

Söz Dizisi 60. bölüm izle,  fragman 1

Söz Dizisi 60. Bölümü 19 Kasım Pazartesi günü yayınlanacak. Kaçıranlar için Söz Dizisi Tekrarı hangi günler makalemizden Söz Dizisinin 60. bölüm tekrarı ne zaman yayınlanacak öğrenebilirsiniz. Söz Dizisi 60. Bölüm tekrarı hafta içi sabah ve gece saatlerinde yayınlanıyor yayın akışı değişkenlik gösterdiği için makalemizden tekrar günleri ve saat kaçta olduğu ile ilgili bilgi alabilirsiniz.

Söz Dizisi internete ne zaman düşer diyorsanız ve internetten Söz Dizisi 60. bölüm izle diyorsanız star tv internet sitesine Söz Dizisi 60. bölüm canlı olarak izlenip bittikten kısa bir süre sonra Söz Dizisi internetten izlemek isteyenler için yayın verilmektedir. Söz Dizisi bölümleri internet üzerinden star tv söz dizisi internet sitesi üzerinden izleyebilirsiniz. Ayrıca Söz Dizisi Youtube kanalı ve sayfasından Youtube üzerinden izleyebilirsiniz. Söylemiş olduğumuz gibi televizyonda bittikten kısa bir süre sonra bölüm internete düştü diyebiliyoruz ancak Söz Dizisi Youtube üzerine genelde ertesi gün öğlen saatlerinde düşüyor. Ayrıca sadece bu bölüm için değil Söz dizisinin tüm bölümleri  startv söz internet sitesi ve Youtube üzerinden izleyebilirsiniz.