Söz Dizisi Dragan Ratroviç Sevgilisi Nadya Kimdir? Gerçek adı

/ 25 Ekim 2018 / / yorumsuz
Söz Dizisi Dragan Ratroviç Sevgilisi Nadya Kimdir? Gerçek adı

Startv’nin sevilen dizisi Söz dizisi yeni sezona bomba gibi başladı. Diziye giren yeni karakterler oldukça ilgi çekti. Diziye yeni katılan Kasap Dragan Ratroviç karakteri başrollerden birisi oldu.  Dragan Ratroviç yanındaki kadın oyuncu çok merak ediliyor. Söz Dizisi Dragan Ratroviç Sevgilisi Nadya Kimdir? Gerçek adı ne size makalemizde açıklayacağız.

Söz Dizisi Dragan Ratroviç Sevgilisi gerçek adı, Selin Deveci’dir.  Selin Deveci 11 Ağustos 1988 tarihinde Almanya’nın başkenti Berlin’de dünyaya gelmiştir. Yaşı 30 olup boyu 1.71 mt. İlk oyunculuk deneyimini 2010 yılında Almanya’da yayınlan bir kısa film ile yaşamıştır. Türkiye’de ki ilk oyunculuk deneyimine ise TRT 1 de yayınlanan Filinta adlı dizide canlandırdığı Yasmin karakteriyle başlamıştır. Beyaz perdede de rol alan güzel oyuncu, Alemde Bir Gece adlı filmde Lena karakterine can vermiştir. Burada gösterdiği performans sayesinde farkedilen Selin Deveci, Show TV’nin reyting rekorları kıran dizisi Çukur dizisinde Lana karakteriyle yer alma fırsatı yakalamıştır. Çukur dizisinde Lana karakterini canlandırmıştır. Elvis’in Yardımcısı olan Lena Çukur dizisinde geçtiğimiz sezon yeni karakterler olarak girmiştir ve Elvis karakterini canlandıran Saygın Soysal ile birlikte aksiyon dolu sahnelerde yer almıştır.

Şimdilerde ise Star Tv’nin sevilen dizisi Söz’ün yeni sezonunda Dragan Ratkoviç’in sevgilisi Nadya’yı canlandırmaktadır. Türkçe, Almanca ve Fransızcayı anadili gibi konuşmaktadır. Dövüş sanatlarına ilgisi bulunmaktadır. Selin Deveci’nin sevgilisi yoktur.

Startv Söz Dragan Ratkovic kimdir? Dragan gerçek adı