Söz dizisi internette niye yok

/ 10 Ocak 2019 / / yorumsuz
Söz dizisi internette niye yok

Söz dizisi izle, Söz dizisi internette niye yok, söz dizisi youtube kanalı üzerinden izlenebilen dizi artık internette yok. Bildiğiniz gibi Star tv ekranlarının sevilen dizisi Söz dizisi reytinglerindeki düşüşün ardından şok bir karar aldı. Söz dizisinin yayınlanan son bölümleri artık internet üzerinden yayınlanmayacak. Daha önce startv internet sitesi, youtube, puhu gibi platformlarda yayınlanan ve internetten söz dizisi izle şeklinde çok rahat ulaşılabilen söz dizisi bölümleri artık internet üzerinden izlenemiyor.

Söz dizisi internetten izle

Söz 65. Bölüm (Yavuz, Sevdikleri İçin Savaşıyor!)

Yavuz’un yoluna çıkmasını engellemek isteyen Sami, Yavuz’a değil en yakınlarına zarar vermek için harekete geçmiştir. Tamirhaneye yapılan saldırıda Yavuz’un yetişme çabalarına rağmen Kopuk’u almayı başarırlar.

Tim, Karabatak’ı almak için yabancı üssün kapılarına dayanır. Karabatak’ı almak için canlarını bile vermekten çekinmeyeceklerini de üs bölgesindeki tüm askerlere ilan ederler: Ölmek var Karabatak’ı almadan dönmek yok…

Tim’in bu kararlılığı Dragan ve üs bölgesi komutanını tedirgin eder. Bir an önce kurtulmak için bir plan yapmaları gerekmektedir. Dragan’ın yapacağı bu plan Karabatak’ı ölümle burun buruna getirir. Ama Karabatak bir yemin etmiştir. Şero’yu öldürmeden ölmeye niyeti yoktur.

Sami elinde tuttuğu Kopuk için Yavuz’dan bütün zararını karşılamasını ister. Ama en yakınındakilere zarar gelmemesi için Yavuz’un neler yapabileceğini bilmemektedir. Kopuk’un hayatını tehlikeye atan Sami ve ekibi, hayatlarının dersini alacaktır.

büyük destekçisi olan Derya onları engellemek için hamle yapsa da Tarık ve adamları ölümle burun buruna olan Yavuz’u çaresiz yakalamak üzeredir.

Söz dizisi izle, söz dizisi internetten izle

Söz dizisi internette niye yok diye araştıran ziyaretçilerimiz için cevap birçok dizi gibi söz dizisi de paralı platform üzerinden yayınlanmaya başladı. Peki söz dizisi internetten nasıl izlenir. Aslında çok kolay şekilde izlenebiliyor. Söz dizisi youtube kanalı üzerinden Türkiye iplerine kapalı olan bölümler yabancı ülkelere açık durumda. Chrome üzerinden herhangi bir VPN eklentisi kurmanız yeterli. Yada ekstra olarak Opera tarayıcı kullanıp Opera tarayıcıda dahili olarak sunulan VPN özelliği ile çok kolay bir şekilde izleyebilirsiniz.Benzer Konular